Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig lehet a kutyán...

Mennyi ideig lehet a kutyán kutyaruha? Milyet használtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kinti kutyusom van, és arra gondoltam, hogy télre adok neki kutyaruhát, de fogalmam sincs, hogy az mennyi ideig lehet rajta huzamosabb ideig, gondolom kell a szellőzés a bőrének, ilyesmi...

Illetve milyen anyagból érdemes vennem, ami melegíti, de a bőrének is jó?



2021. jan. 17. 17:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A nap vicce xDDDD
2021. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Aranyom. Én azt írtam neked, hogy a kutyáknak nincsen verejtékmirigyük, ennélfogva a ruhába se tudnak beleizzadni, amit oly bölcsen leírtál tényként az #1 válaszodban. Erre kaptam valami mocskolódó üzenetet, meg jöttél ezzel, hogy a talpukon izzadnak. Láttál már kutyaruhát, ugye?
2021. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11# vagyok,bocs hogy beleszólok,de szerinted ha a kutyaruhában melege van,akkor hol izzad? xDxD vagy szerinted kipisili? XD lol
2021. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne legyünk már álszentek. "Te idióta barom!! A kutya mióta izzad áruld el nekünk!!" Ezt írtad nekem. Szerinted majd kedvesen válaszolok? De igazad van,nem kellett volna lealacsonyodnom az alsó tagozatos szintedre.
2021. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
"aranyom",az okoskodásod meg ott megbukott,hogy azzal estél nekem,hogy a kutyák nem tudnak izzadni. Újra elmondom,vedd elő a tankönyveidet és tanulj,8ig még van idő. Utána aludj mert reggel iskola.
2021. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#14 Ezt írtam, hát jó. :DD Látom már, hogy csak egy troll akar befeketíteni... Pedig azt hittem értelmes kommentelő. De ne folytasd, mert úgysem válaszolok. Töröltem a kérdést a figyeltek listájából.
2021. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy közben úgy látom jött egy másik kommentelő, neki még válaszolok gyorsan.


"bocs hogy beleszólok,de szerinted ha a kutyaruhában melege van,akkor hol izzad? xDxD vagy szerinted kipisili? XD lol"


Az #1-es válaszoló azt állította, hogy (szó szerint idézem) "beleizzad" a kutya a ruhába, erre válaszoltam. Ezek szerint nem csak az ő számára nem evidens, hogy a kutya nem verejtékezik a testén. ;) Gondolj csak bele, milyen lenne, ha nyáron állandóan tocsogni a szőre a verejtékben. Ugye, hogy nem láttunk még ilyen kutyát? -- Szóval visszatérve az #1 kommentre nem értem, hogy hogyha nem tud beleizzadni, akkor ugyan mitől fázna meg és főleg mitől ázna át? Ez netto hülyeség.

2021. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Semmi trollkodás,csak ne álszenteskedjünk már,hogy én küldtem mocskolódó üzenetet. Azthiszem nem én kezdtem. A kérdezőtől meg elnézést kérek a magam részétől,hogy belerontottam a kérdésébe!
2021. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17# nekem logikusnak tűnt,hogy úgy értette az 1#,hogy melege lesz,ettől leizzad,ami valóban így van. Mielőtt sétálni indulunk,a kutyámra ráadom a ruhát,de mire előkészülök,felöltözök,a tappancsa már nyomot hagy a padlón. Nagyon megizzad,mire elindulunk. Mondjuk a párom 24fokon hagyja a termosztátot,nekem is melegem van. Nem jó a hozzáállásod,a kutya is tud izzadni.
2021. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!