Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MEnnyibe kerül, ha egy talált...

MEnnyibe kerül, ha egy talált kiskutyát elviszünk állatorvoshoz, hogy meg tudjuk van-e azonositó chippje?

Figyelt kérdés
Árviz után a környéken kóborolt egy hétvégi telkes részen,akik ide kijárnak ők etették ,de jön az ősz,tél,egyre kevesebbet járnak ki,és gazdát kerestek neki.Mi befogadtuk,de gondoltam meg nézhetnénk hátha valaki keresiMit tegyünk?
2010. aug. 15. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmibe nem kerül a Chip-nézés, állatorvos nem is kérhet ezért pénzt tőled. Az állatorvosnak kötelező megnézni a chip-et ingyen, ha valaki talált, befogadott kutyával megy oda. :)
2010. aug. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy én a múltkor (kb 1 hónapja) találtam egy kutyust, elvittem a legközelebbi állatorvoshoz, a doki megnézt, hogy van e benne Chip (persze nem volt), aztán megnézte, hogy nem beteg e a kutya, megtapogatta, megnézte a szemét, megnézte, hogy ivaros e, hogy milyenek a fogai és kb mennyi idős lehet. És ezért nem kért semmit, csak mondta, hogy ha van saját kutyánk, akkor nem ártana ezt a kis kóbort féregteleníteni, nehogy adogassák majd egymásnak. Úgyhogy vettem tőle 800 Ft-ért féreghajtót és ennyi. A vizsgálatokért nem fizettem és a Chip nézésért sem. :)
2010. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Holnap elmegyünk a doktorhoz.
2010. aug. 15. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!