Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csontsovány befogadott kutyus...

Csontsovány befogadott kutyus etetésénél mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Befogadtam az utcáról. Soha nem volt még kutyám, de ahogy ez a szerencsétlen kinéz, nem volt szívem otthagyni. Közepestestű, nagyon sovány, gerince bordái kint vannak.


Mire kell figyelni az etetésénél? Chipje nincs. Feltettem, de nem jelentkezett érte senki.



2021. jan. 19. 14:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Garázsba van beengedni nem tudom, mert allergiás a lányom a kutyaszőrre.
2021. jan. 19. 14:23
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
A fokozatosságra leginkább: eleinte, bármilyen éhes, egyszerre nagyon keveset szabad adni neki, naponta többször. De első utad mindenképp állatorvoshoz vezessen vele.
2021. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz, hogy vizsgálja ki. Ő meg fogja mondani hogyan etesd, de ahogy az előttem szóló is írta, fokozatosan, kis adagokkal. Egy labort azért nem ártatna csináltatni, hogy van-e valami baja szegénykének :(
2021. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Valoszinuleg egyebkent se mukodne a dolog nalatok, mivel allergia miatt szegenynek a garazsban kene lennie. Egy beteg kutyanak kezeles alatt meleg helyre lenne szuksege, plusz mivel kisebb testu, gondolom rovidebb a szore is, igy egyebkent is a kinti-benti tartas javasolt.

En megprobalnek gazdat talalni neki mindenkeppen, viszont az orvosi koltsegeit allnam, ennyivel tudnek hozzajarulni a dolgokhoz.

2021. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hirdetem, de nem jelentkezett rám senki. Egyébként a garázsunkban elég meleg van, ha nincs más akkor ott fogom tartani. Vagy befűtünk neki oda valahogy.
2021. jan. 19. 14:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép dolog volt tőled! Feldobtad a napom , köszönöm szépen!
2021. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja ertem! Nagyon jo emberek vagytok, hogy meg igy is a megtartasan gondolkoztok. Ha a garazsban olyan 18-20 fok koruli homerseklet van, a kutya pedig nem valami extra kopasz fajta, akkor az ugy jo lesz valoszinuleg. Esetleg en meg azt is megoldanam, hogy ki-be tudjon maszkalni, amikor csak akar, mert igy ha fazik, rogton be is tud menni.
2021. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon rendes toled. Milyen kutyus, mekkora kb?

Sokszor adj neki keveset, akar valami gagyibb tapbol is (az sem jo ha hirtelen terheled az emesztorendszert jo minosegu tappal), akár napi 6x is ehet kis adagokat, víz legyen előtte mindig.

2021. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj 8-as... nyugodtan lehet “terhelni” a szervezetet egy jo minosegu tappal, nyilvan kisebb adagokkal kell kezdeni. Pont, hogy a gagyi taptol lehetnek meg bajai a kesobbiekben. Termeszetesen allatorvos nezzen ra, mert nem biztos, hogy a sovanysagnak az ehezes az oka, konnyen lehet, hogy van valami problema a hatterben.
2021. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Mutatsz képet róla?
2021. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!