Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideiglenesen befogadott kutya...

Ideiglenesen befogadott kutya és kórházi karantén?

Figyelt kérdés

Állatvédő Egyesülettől idibe befogadott kutyát visszaveszik, ha esetleg kórházi karanténba kényszerülök? Sajátokkal mi lesz? Őket is viszik?


Egyetlen személy van, aki tudná vállalni őket, de neki gyenge az immunrendszere, így érdekelne a legrosszabb forgatókönyv is. Feltételezem, hogy a saját kutyájuk elhelyezését megoldják, gondolom az én kutyáimat sem hagynák ott az üres lakásban?


(van itthon kutyatáp, élelmezésük megoldott, el is vihetik mindet, ha kell)



2020. márc. 18. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosan erre az esetre is van valamilyen protokoll, nem hinnem, hogy a kutya gondozas nelkul maradna.


Addig is inkabb arra vigyazz, hogy ne legyen szukseg ilyen jellegu megoldasok keresesere.

2020. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyílván megoldják majd valahogy, mégis állatszerető emberek, de a legegyszerűbb, ha már most felkeresed őket és megkérdezed, hogy mi lesz a legrosszabb forgatókönyv esetén.


Én is önkéntes vagyok, nem repdesnék az örömtől, de vészhelyzetbe jöhetnének egy másik önkéntestársam kutyái.

2020. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!