Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet a heros kutya...

Mikor lehet a heros kutya menhelyen önkéntesnek jelentkezni? És hány éves kortól hány éves korig?

Figyelt kérdés
Mer ma elmentünk erre a menhelyre mert találtunk egy sérült madarat.Nekem nagyonmegtetszettek a kutyák és volt négy 4hetes kutya kölyök! imádnivalóak voltak az ápolójuk mondta hogy valaki kidobta őket. hát akkor segíteni akarok nekik. létszi segítsetek!
2010. aug. 15. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

16 éves kortól lehet.

De nekem ott önkénteskedik egy ismerősöm, és ő azt mondta, hogy már engem is fogadnának, maximum nem olyan nagy feladatokat adnának (én 14 éves vagyok), úgyhogy hamarosan én is meglátogatom a Heroszt :)

2010. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem értem. az anyum munka társának a lánya 10 éves és ott önkéntes.
2010. aug. 15. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra a HEROSZ kutyamenhelyre gondolsz ami itt van Budafokon? Van egy sulitársam ő most volt 7.-es (márciusban volt 13) és ő önkénteskedik már, bár még nem olyan komoly feladatokat, de segít az etetésben, a kenneltakarításban, és mivel ért a géphez, ezért sokszor frissíti a weblapot és te fel új hirdetéseket kutyákról.
2010. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ő a székesfehérvárira. mert ahogy láttam ma 10 évesek is voltak.
2010. aug. 15. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

hát velem úgy volt hogy én is mentem volna segíteni de kiderült hogy mégse mehetek(egyéb okokból)

13 vagyok azt írták emailba hogy sok segítő van de mehettem volna jázszani velük,ilyenek.székesfehérváriba

2010. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!