Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sántít a kutyám a semmitől?

Sántít a kutyám a semmitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyik első lábára tegnap este óta sántít a kutyám. Nem csinált semmit, rágta a házban a csontját és mikor felkelt egyszer csak sántított. Gondoltam elmúlik ma reggelre de nem. Nagymamám írt, hogy rá se bír állni az elsőre nagyon sántít. Ő biztos nem tud vele mit kezdeni de én mit tudok tenni, ha hazaérek? Átmeneti otthoni megoldásnak jó, ha beborogatom? Esetleg kálcium, v valami? Tegnap végig tapogattam, nem éreztem a mancsába semmit. Nem tudtam rájonni, hogy pontosan hol fáj neki. 1,5 éves boxer.
2021. febr. 2. 10:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mert nagyon jó orvosunk van, de a járvány miatt nagyon ritkán van nyitva. Amint nyit viszem is, már csütörtökre kértem időpontot és vettem ki szabadnapot. A legközelebb akkor fogad, ráadásul addigra kocsit is kell szereznem de azt sztem megoldom. Egyébként adott tanácsot ha láza lenne, vagy azt látnám, hogy görcsöl neki, meg csomó mindent írt, amivel segíthetek neki. Egyébként így is vissza kell fogni, mert rohanna az udvaron, szóval már oda is csak pórázon viszem ki, mert képes így is maratont futni.
2021. febr. 2. 15:55
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Na mi lett vele? Voltatok az orvosnal?

Adj neki kuraszeruen mostantol zoldkagylo port, az izuletekre, es csontokra is jo, bar a boxer nem az a tipikus orias fajta, de nem ritka, hogy a gyorsan novo, hosszu labu, eros testfelepitesu kutyak santitanak, nehezen kelnek fel, pont a hirtelen noves miatt, magyon megterhelo az izuleteknek.

2021. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Begyulladt a szalagja így a csuklóján :/ kapott rá szurit ha nem javul gyógyszert is
2021. febr. 4. 12:11
 14/17 A kérdező kommentje:
Valaki olvassa ezt még? Esetleg akinek volt ilyen a kutyájával? Szuri után mennyi idővel jött helyre?
2021. febr. 4. 14:54
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha valami gyulladáscsökkentő injekció kapott, az 3 nap mire teljesen kifejti a hatását.


Legalábbis nekem azt mondta az állatorvos.

2021. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ahha értem, mára már jobb de nem ül meg egy percre se :D remélem azért nem esik vissza
2021. febr. 5. 15:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Már ma láttál javulást akkor bízzunk benne, hogy már csak jobb lesz! :)
2021. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!