Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az jó jel ha olyan kutyám van...

Az jó jel ha olyan kutyám van aki nem fél szinte semmitől?

Figyelt kérdés
pl bármi nagyon hangos zörej van , ö egyáltalán nem ijed , hanem tekergeti a fejét és figyel , meg véletlen ráléptem a lábára szegénynek nem vettem észre tudom nem mentség bánom is nagyon de utána nyüszített egyet és jött oda hozzám játszani volt régen kutyám ha ilyen történt vele 2 napig nem láttam :) meg tényleg semmitől nem fél ugat rá nagyobb kutya is akkor is csak nézi tekerketi a fejét "hogy ez meg mit akar" :D ?
2013. márc. 21. 09:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
csak ez ott hátrány ha rákiabálok ha vmi rosszat csinál akkor se érdekli csinálja tovább el kell nyomnom a fejét ezzel a kombinációval feladja de csak miután sokadjára eltoltam :)
2013. márc. 21. 09:45
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ez azt jelenti, hogy egy jó idegrendszerű kutyád van. Ez lenne a normális minden egyednél.
2013. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nála inkább a megelőzésre kellene nagyobb hangsulyt fektetni, ugymond megelőzni a rossz viselkedést. A jót viszont nagyon megjutalmazni.
2013. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Az én kutyám is ilyen, pontosan ilyen.Szóval FIGYELEM a válaszokat.A te kutyusod mennyi idős?
2013. márc. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
még fiatal 10 hetes , de úgy látszik hogy jó tenyészetből vettem , a többi már csak rajtam múlik belőle is lehet még ideggyenge kutya ha úgy bánok vele de erről szó nem lesz :D
2013. márc. 21. 10:09
 6/13 A kérdező kommentje:
viszont már megkérdezem azt hogy a kis kutya harapdál , ez nyilván ösztönös hisz a tesók így játszanak de ezt kinövi vagy nekem kell tennem érte? mert előző kutyáimnál már nem emlékszek mit csináltam de felhagytak vele az biztos , ha nem, akkor mit tehetnék ez ügyben ? vhol azt olvastam amikor ilyent csinál fel kell rikkantanom ki is próbáltam de nem tudom mennyire jó módszer :)
2013. márc. 21. 10:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyém sem fél semmitől. Néha volt hogy megijedt valamitől, ez inkább csak akkor ha álmából riad fel. Egyébként sem a félelem, sem az ijedezés nem jellemzi. Nekünk kell rá figyelni sokkal jobban. Kiskorában még én ijedtem meg mikor pl egy másfél méteres falról leugrott, nem esett..ugrott, a szívroham kerülgetett, de neki meg sem kottyant, ma már simán fel is ugrik rá, akár helyből (és ő kistestű); annyiból jó hogy talán én is kevésbé félek, ez így hülyén hangzik, de pl régebben eszem ágában sem volt egy nagy kóbor kutyát elkergetni ha követett, inkább én tipliztem el gyorsan, ma már szó nélkül el kergetem. a saját kutyám miatt is. Mondjuk ha mi rászólunk akkor sem az hogy megijed, vagy fél, de tudja hogy mi a helyzet.
2013. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A tiéd milyen fajta, mert az enyém németjuhász és 7-8 hónapos és még harapdál csak neki már élesebbek a fogai.De ha a tied fiú készülj fel arra, hogy míg nincs egy lány kutya a környéken rajta fog gyakorolni...
2013. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
enyém is német juhász :)
2013. márc. 21. 10:49
 10/13 Valletta ***** válasza:
Jajdulj fel ha erősen harap, abba fogja hagyni.
2013. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!