Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit rakjak a kutya befagyott...

Mit rakjak a kutya befagyott kajájára?

Figyelt kérdés
Rendes kutyakonzervet kap, és van néha, hogy sokat adok és bafagy. Arra gondoltam, hogy öntök rá forró folyadékot és összekavarom, hogy meg tudja azt is enni, és ne kelljen kidobni. Megfagy, szóval nyilván nem romlik meg, szerintem ez jó megoldás lenne. De mit rakjak rá, hogy meg is egye a kutya, finom legyen neki? Pörkölt lére gondoltam, de azt szerintem attól, hogy az emberek szeretik, a kutya nem fogja, meg szerintem túl fűszeres. Bármi ötlet?

2021. febr. 3. 12:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Konzervet sem kellene adnod! Hanem, tápanyagban gazdag normális ételt! És ne hagyd előtte!
2021. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Ne rakd olyan helyre a kajat, ahol meg tud fagyni, akkor a vize is befagy szerencsetlennek fel ora utan?

Masreszt adj neki annyit, amennyit megeszik, vagy add ket reszletben reggel es este.

2021. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

Hát itt többféle probléma van. Egyrészt a konzerv nem alkalmas kutya etetésére (amelyik viszonylag igen, annak az ára pedig jóval több, mint a szín marhahús, tehát gondolom nem ilyennel etetsz).

Másrészt kutya előtt kaját nem hagyunk. Ha nem eszi meg, mennyiségileg túl van etetve, illetve nincs is megfelelő módon etetve. Kevesebb, de jó minőségű eledellel etesd, amennyit egyhuzamban jó étvággyal elfogyaszt.

2021. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
vidd be a kamrába, amit nem eszik meg, takard le, a következő evésig nem lesz baja. ne pancsold össze se pörköltlével, se kolbászzsirral.
2021. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
5%
miért baj ha megfagy ? legalább van benne kihívás még meg eszi a kutya.
2021. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
#5 akkor próbáld ki, rakd ki az ebédedet amíg megfagy, aztán jóétvágyat, jobban fog esni... (te barom)
2021. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Száraz tápra tegyél egy fél konzervet, annyit amennyit megeszik, és ha leeszi róla, akkor tudja enni a szárazat. Ha nem ízlik neki valamelyik táp, akkor válts tápot.
2021. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%
Nem lesz semmi baja a kutyának a pörköltlétől, sem a főtt ételtől. Sőt, sokkal több tápanyag van benne mint a konzervekben. Mi főzünk a kutyáknak ételeket, konzervet csak ritkán kapnak, nem az a fő ételük. Makk egészségesek, az állatorvos is támogatja hogy rendes ételt kapjon többször és ne konzervet.
2021. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszi a kedvesebb válaszokat!

A vizét természetesen rendszeresen cseréljük, nem tudom, hova lehetne tenni egy kinti kutyánál, hogy ne fagyjon meg.

Az ételt pedig nem tudom pontosan, mennyi kell. Az sem jo szerintem, ha sosincs elotte, mert akkor meg lehet, ehes marad.

Szerintem a 7-es tanacsat fogom alkalmazni.

Egyebkent szoktunk adni mast is neki. Ritkan hazi kosztot(amit tudom, hogy annyira nem jo, de legalabb valtozatos), plusz van, hogy nyers csontot, hust, felvagottakat, ilyesmit.

2021. febr. 3. 13:53
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

Lehet a kutyanak fozni, ez teny, azonban semmi sos, zsiros, fuszeres, csipos etelt nem ajanlott adni! Egyebkent egy jo minosegu konzerv semmivel sem rosszabb,mint a fott kaja.

De kerdezo, a kutya csak konzerven el? Miert? Hol a tap? Mikor rag? Csak mert a puha kaja nem tesz jot a fogaknak, ragnia is kene normalisan a fogko miatt.

Es ugye kajat kutya elott nem hagyunk, ez meg a masik oriasi problema, de ezt is mar leirtak.

2021. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!