Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámat...

Hogyan tanítsam meg a kutyámat, hogy ne piszkoljon rá a virágokra vagy fákra sétálás közben?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
osztonos dolog. Nem fogod tudni és nem is kell. Mit szeretnél hogy o is wc-re menjen mint te??
2021. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Szólj rá, ha nagyon elkezd ott szaglászni, én azt mondom, hogy tovább, előtte nyílván megtanítottam nekik, hogy mit is jelent :)


Fákra nem értem, hogy miért ne pisilhatna, virágokra és házfalra/kerítésre tényleg prosztóság, de egy fának nem lesz baja.

2021. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Én a 11 hetesen hozzám került kanomnak folyamatosan tiltottam azokat a helyeket szagolgatni, ahol tudtam, később jelölni akarja majd. Elhúztam a pórázzal onnan és mondtam, hogy NEM!

Lakótelepen élünk, így sok helyen az ablakok alatt bokor, miegymás van. Ha oda akart szagolgatni, ott ment a ---kert, nem!

A parkoló autók mellett simán elmegy ma már. Ha virág, bokor szagolás indul, elég a KERT szót használnom.

6 éves már. Azért időnként megerősítem a tiltást a nem szóval.

2021. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy kakál, nem csak pisil.

Nem akarom, hogy valamelyik szomszéd fájára pottyantson. Bár visszaszoktam menni és eltakarítani, de nem mindig sikerül szépen eltüntetni.

2021. febr. 4. 23:09
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

"nem mindig sikerül szépen eltüntetni"

Ezt kifejtenéd?

2021. febr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

De hat a kutyak igy kommunikalnak egymassal, hogy nyomokat hagynak ... aztan megszaglasszak es valaszolnak az 'uzenetre'. Nehogy mar az utcan is raszolj a kutyadra!? Vagy a szobatisztasagon tul mar van utca tisztasag is?


En meg akkor sem szolok a kutyara ha ugy hugyozza le valakinek az autojat, hogy az illeto benne ul :) Mindig neznek bamban ... en meg csak annyit szoktam mondani "szolj ra nyugodtan" :))) (de mindenki csak nez tovabb bamban)

2021. febr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Ezt kifejtenéd?"


Viszek műanyagzacskót vagy papírt és kidobom a kukába. De van, hogy ragad és nyúlik, és egyszerűen nem tudom eltüntetni.


(Bocsánat, ha valaki éppen eszik.)

2021. febr. 5. 10:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen arrébb húzod ha látod, hogy oda helyezkedik el. Nem is értem mi ebben a bonyolult?


Volt amikor úgy elhúztam a kutyám a betonról, hogy felborult szegény. Pár alkalom után megtanulta, hogy kakilni csak fűre szabad.

2021. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

ma 07:13

Igen. Van utca tisztaság is. Az ember megtiszteli a másik embert azzal, hogy nem hugyoztatja le a autót, sosem. Nem pisilteti senki ablaka alatt lévő fűre, bokorra, házfalra, kapubejáróra, és még van mit sorolni.

Semmi baja nem lesz a kutyának, ha egy-két méterrel odébb könnyít magán. Van elég hely, ahol az üzeneteiket le tudják tenni a többi kutyának.

2021. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 Etetési hiba (vagy betegség) lehet, ha nem kemény a széklet állaga. Mivel etetsz?
2021. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!