Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szerződési feltételekke...

Milyen szerződési feltételekkel lehet kutyát elhozni tenyésztőtől/menhelyről?

Figyelt kérdés

Az ivartalanítási kötelezettségen felül mit foglal még magába a szerződés?

Mit kérdeznek tőlem, mi alapján döntenek, hogy alkalmas vagyok-e kutyatartásra? Mielőtt hozzám kerülne a kutya, kijönnek, ellenőrzik a lakást, házat, kertet, kerítést stb vagy elég egy pár szavas leírás, hogy hova kerül? Miután már nálam van a kutya, ellenőrizni fogják, kijönnek néha megnézni?


2021. febr. 6. 14:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nagy bajok vannak a fejetekben az tuti...
2021. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Azta, 20as...Egy oldalon keresztül csak ezt írják? Ez komoly..


Pont ez a korlátozás, keretek közé szorítás az, ami sok embert visszatart a tenyésztőnél történő kutya vásárlástól, és a menhelyről történő örökbefogadástól.


Pl engem is. Pedig én "felvilágosult" vagyok kutyatartás terén, mindig is jól tartottam az állataimat. De ha én fizetek valamiért, akkor az legyen az ENYÉM.

Senki bele nem szólhat abba, hogy hogyan tartom, amíg jó dolga van a kutyának!

Ugyanez ok miatt tenyésztőnél sem vásárolnék.

Nem kell lepontozni (úgyis le leszek), de nem mindenki szereti az állandó ellenőrizgetést!


Mégegyszer írom, hogy nem azért, mert rosszul lenne tartva az az állat, legyen bármilyen fajú.

Hanem a hozzáállás miatt) énrólam ne feltételezzen rosszat senki).

2021. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!