Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb kutya gyerek mellé?

Legjobb kutya gyerek mellé?

Figyelt kérdés
4 éves gyerek mellé szeretnék kutyát kertes házba... ki mit javasol?
2021. febr. 8. 13:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Dalmata. Legszebb, legcukibb és családbarát.
2021. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

A dalmatát én nem ajánlom kisgyerek mellé.

Amúgy attól is függ mennyit tudnál foglalkozni vele.

Séta, játék, tanítás, stb.

Kinti vagy benti lenne-e, hosszú vagy rövidszőrű...mekkora termerű?

Ha ezekre válaszolsz könnyebb a megfelelő kutyafajtát kiválasztani.

Gyerek mellé ennyi infó mellett a labradort vagy a goldent ajánlanám, viszont ezek nagy mozgás igényűek és a labrador nem kifejezetten kinti kutya.

Ha kintre keresel én a Berni Pásztort ajánlom, ismerősöméknek volt és a gyerekek a nyelvét fogva sétáltatták és még csak meg sem morogta őket.

Nagyon aranyos és türelmes.

2021. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Plüss.
2021. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

Igen, leginkább plüss. A kutya érdekében.

De ha muszáj, akkor én is a labradort vagy a golden retrivert ajánlanám, ha kistestűt szeretnél, akkor nem tudom, bár úgy hallottam, a kistestű kutyák agresszívabbak tudnak lenni néha.

2021. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%

Miért ne lehetne gyerek mellett kutyát tartani? OMG!


Azért itt egyesek már nagyon messzire mennek... “A kutya érdekében plüss!” Ne menj a p..csába!


Rengeteg kutya imádja a gyerekeket és rengeteg felelős, állatszerető kisgyerek van.

A mai, fiatalabb generációkból már talán több gyerek képes a felelős állattartásra mint felnőtt.


Kérdező, ideális lehet: Bullmasztiff, angol masztiff, amerikai bulldog, bernáthegyi, új fundlandi, mopsz, de még sokáig sorolhatnám...


Nézz utána a kutyák igényeinek, nagy vonalakban és ha úgy érzed, hogy megfelelő lehet egy adott fajta, akkor vedd fel a kapcsolatot egy bejegyzett tenyésztővel és érdeklődj még nála is, nézd meg élőben a kutyáit.

2021. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

3-4: A kérdező gyerek mellé keres kutyát, nem a gyereknek. Szóval nem értem mi a probléma.


Egyébként én egy retrievert vagy spánielt, esetleg egy gyerekek közt nevelkedő idősebb kutyát ajánlanék.

2021. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Labrador, golden retriever? Igazi családbarát kutyák.


Akik azt mondják, hogy a kérdezőnek ne legyen kutyája, azok mire alapoznak? Nincs jobb, mint kutya mellett felnőni, és nyilván nem a gyerek fogja gondozni/nevelni a kutyust. Én pont, hogy rossznak tartom, ha valaki állatok nélkül nő fel, mert rengeteg dologról marad le.

2021. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Ennyi alapján semmilyen kutyát nem javaslok.

Kicsit fejtsd ki, hogy te mit vársz a kutyától és mit nyújtanál neki.

2021. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 kicsibarany ***** válasza:
42%

(Szerintem) azért gondolhatják sokan, hogy inkább ne vegyen maga mellé kutyát, mert a kérdés kiírásból erősen süt, hogy semmit sem ért hozzá. A 2-es válaszoló egész jól összegyűjtötte, hogy milyen információkra lenne szükség ahhoz tudjunk olyat ajánlani, ami tényleg jó lehet a kérdezőnek. Írtak itt mopsztól újfundladiig ajánlást, ugyan mindkettő jó lehet de ég és föld.

A legkisebb gyerek amúgy hány éves?

2021. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

"4 éves gyerek mellé szeretnék kutyát kertes házba... ki mit javasol?"


Utolsó figyelmébe ajánlom...

2021. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!