Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutyák ellen mit...

Nagytestű kutyák ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban nagyon sok kutya van a környékünkön, ráadásul nagyok és tápláltak, valószínűleg valaki elengedi őket, vagy kiszöknek. Többen vannak, négyen vagy hatan, falkában járnak. A környék, ahol élek a belváros szélén van, szinte az iskolám mellett, így gyalog járok, és már nem egyszer szembe találtam magam velük, siettem is visszafele, még szerencse hogy időben észrevettem őket! Az egészben az a legrosszabb, hogy van, amikor este jövök haza, amikor már besötétedett, és ezek a kutyák akkor is kint vannak! Ma az ajtónkig elmerészkedett az egyik, ott ugatott. Mit tehetnénk? Ilyenkor milyen szervezetet lehet hívni? Ha szólnánk, segítenének egyáltalán?


Ráadásul macskáim is vannak, aminek biztos megérzi a szagát egy kutya...



2021. febr. 10. 18:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%

En jobban orulnek nagytestu koborkutyaknak a kornyekunkon,mint a semmirekello keregeto alkoholista mocskos csoveseknek az utcan.


Mi lenne,ha lefotoznad oket es bevinned a felveteleket a jegyzonek?


A koborkutyak baratsagosak szoktak lenni. Nekem is kovorkutya volt az elozo kutyam,mielott befogadtam.

Lattam,h minden szomszed eteti.



Olyan miatt ne aggodj,h megtamadnak.


En biztos vinnek nekik vmi kajat. ( Szeretem a kutyakat. )

2021. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Ugye ez most vicc? A kóbor kutyák barátságosak meg cukik?

Voltatok már falun, ahol a nyitott kapun rohan ki a kau keverék, vagy az 1 m-es kerfítés fölött ugrik ki a német juhász keverék? Esetleg a kerítésen küzdi ki magát a bull típusú? Mindent megjártuk, mind a kutyámnak indult neki kapásból! Mindet nekem kellett elzavarnom, mert a gazdák vagy tehetetlenül álltak, vagy ott sem voltak! És rohadtul nem vicces a saját kutyámat védenem egy 40-50 kg-os kautól, amelyiket végre leengedtek a láncról, csak arra nem figyeltek, hogy a kapu nyitva maradt! De ugyan úgy volt olyan, hogy a biciklisnek rohantak neki ilyen kutyák.

2021. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez melyik városban van?
2021. febr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7%

Az en 80 kilos KAJ-on is szivesen 'eljatszik' az idegenekkel :) Segit a kiranduloknak az osvenyen maradni es megmutatja a gombaszedoknek, hogy milyen az elet :DDD


Nagyon vicces am latni az emberek reagalasat, amikor 'godzilla' megjelenik :)))

2021. febr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14-es, ostoba vagy, de legalább ne reklámoznád ennyire nyíltan.


Majd amikor más neveletlen, sanyargatott nagytestűje esetleg neked ugrik és leharapja a fél arcodat, talán visszaveszel a stílusból.

Tudom, ilyen soha nem eshet meg, mert... nyugi, bármikor, bárhol rád támadhat egy elvadult kutya ;)

2021. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hívd a gyepit.

Ne hallgass azokra, akik nem láttak még falkában kutyákat. Nagyon veszélyesek tudnak lenni. Ha nagytestűek, akkor főleg...

A gyepmesternek kötelessége befogni őket.

2021. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!