Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kit kell felhívni kutyaszar...

Kit kell felhívni kutyaszar eltávolítás miatt?

Figyelt kérdés

Van felénk egy kis füves park, ahova régen szerettünk kijárni. Mostanában már szinte csak kutyások járnak ide. Voltam itt valamelyik nap, 1 négyzetméteren átlagosan úgy 2 adag kutyaszar van. Amikor nagyobb a fű akkor észre sem veszi az ember és ha csak keresztben átmegy a füvön akkor biztos hogy belelép legalább 5-be, de most ez szemmel látható is.

Van olyan cég, vagy akárki, akit ki lehet hívni hogy eltávolítsák? Jó lenne ha ingyen lenne, mert egymagam nem szeretném állni a költségét, a kutyások meg nem fognak beszállni.



2021. febr. 12. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
A park fenntartójának. Közterület felügyeletnél érdemes kezdeni, felhívod őket, elmondod pontosan hol van a park, ők pedig ha nem is hozzájuk tartozik, továbbítják majd az illetékeseknek.
2021. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
11%
Felemeled szépen a valagodat a kanapéról, húzol egy zacsit a hófehér kacsódra, kimész a parkba és összeszeded. Máris hasznos tagja lettél a társadalomnak😜
2021. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Azt viszont nem tudom, hogy közterület-e. Ez egy lakótelep, és annak az egyik felén található. De nem csak az itt lakók járnak ki ide, hanem mindenki a környékről. Egyszer kérdeztem a közös képviselőt, ő azt mondta hogy ha lenne rá pénz elintéznék, de erre senki nem akart költeni, megszavazták az egyik ülésen.

2021. febr. 12. 11:33
 4/14 anonim válasza:
8%
Szívesen, drága😁
2021. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az előző válaszom az #1-nek ment. #2: Ezzel csak az a baj, hogy nincs nekem 1 hetem kitakarítani. 200 x 70-80 méter nagyjából a park területe, számold ki hogy hány kutyaszar van összesen ha minden nm-en van legalább 1.
2021. febr. 12. 11:36
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
A gazdiknak illene összeszedni...😕
2021. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Nahh hol vannak a kutyaovis,barf etető hiperszuper gazdik???ilyenkor nem jönnek osztani az észt??
2021. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nincsenek normális helyi kutyások?

Pedig össze kéne fogni.


Nálunk a kutyajátszón szokott lenni ilyen takarítás nap amikor több gazdi (de persze nyilván az aki amúgy is felszedi) össze áll és felszedik az összes ott hagyott szart,meg szemetet,össze gereblik a leveleket. tehát Rendben tartják. Én nem régóta járok a futira a kutyámmal. De ha lesz ilyen takarítós nap elmegyek. Én érdekem is hogy ne bokáig érő szarban játszon már a kutyám.


Nekünk is vannak területek amik nem kifejezetten kutyás rész,de szoktak járni füves placcra és tele van kutya szarral.


Főleg téli időszakban sok a szar, a korán sötétedés miatt úgy gondolják nem kell össze szedni.


Tavasztől őszig, sokkal kevesebb a kaki.


Én azt mondom néhányan álljatok össze, esetleg facebook eseményként csináljad és tedd be helyi kutyás csopikba stb. Ha már 3-4en össze fogtok már az is haladás. Most egyébként azért jó,mert a kakik meg vannak fagyva egyszerűbb össze szedni és nem büdös.

2021. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én parkfennrartónak, köztereseknek szólnék. Nekik kell büntetni a kutyásokat, akik nem szedik össze. Amúgy meg a gazdák dolga lenne.
2021. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Kesziteni kellene egy applikaciot, amit gps koordinatakkal lehetne jelolni amikor valaki talal egy kutyagumit ... akkor nem kellene belelepni, ki is lehetne kerulni :) Ez a bekes egymas mellett eles! :D
2021. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!