Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog keveréknél...

Francia bulldog keveréknél milyen mozgásigényre számíthatunk? Hogy lehetne kideríteni?

Figyelt kérdés
Gyepiről szeretnénk kihozni egy kutyát. Nyomokban francia bulldog, méretre kicsit nagyobb és csak fele annyira nyomott a pofija. Láttunk videót, ott nagyon pörgős, ugribugri, de gyepin nem tudhatják pontosan milyen mozgásigénye van ugye. Nem akarunk túlzottan mellényúlni vele. 3 év körüli a kutyus, ivartalanítva szerintem nincs. Mire számíthatunk?
2021. febr. 13. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ivartalanítsd először, az állatorvos tud pontosabbat mondani. De szerintem kb. 1,5 óra intenzív mozgás elég lesz neki.
2021. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De úgy is kifogjátok tapasztalni idővel, hogy mennyi mozgásra van szüksége. (1-es voltam)
2021. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Fizikai lefárasztás mellett ne felejtsd el, hogy a mentális is számít! :)
2021. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És ha nem tudjuk neki biztosítani a napi lefárasztást akkor mi van? Ezért kellene tudni kb mire számítsunk, mert ha élből több mozgás kell neki mint amit biztosítanánk, akkor az csak szenvedés lenne és ki sem hozzuk. Ivartalanítva lesz, azt meg nem értem mit tudna a doki mondani.
2021. febr. 13. 21:57
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a mozgásával kapcsolatban tud mondani pontosabb infót.

Mennyi mozgást tudnátok neki biztosítani?

2021. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szerintem összesen kb 2 óra séta és kb 1 óra játszós-tanulós fárasztás bent, ez hétköznap, hétvégén simán lenne több idő is.
2021. febr. 13. 22:05
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

a francia bulldog az borzasztó lusta kutya, azt sem bánja, ha egész nap alszik


nem kell ekkorákat túlozni hogy 1.5 óra intenzív mozgás... ez a fajta ezt nem szereti...


nem kell a mozgás miatt aggódnod, játszik valamennyit a kutyus, aztán szinte egész nap alszik... a legkisebb mozgásigényű fajtáról van szó

2021. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
keverék, bulldog jellegű, így nem indulhatunk ki csak abból hogy a fajta amire nyomokban hasonlít milyen mozgásigényű. Alapból a bulldogok azért lusták mert hamar elkezdenek fulladni és relatív kicsik. Ez a kutya nyúlánkabb alakú és nincs turcsi orra.
2021. febr. 13. 22:19
 9/18 anonim ***** válasza:
2%

istenem... lepontoznak ezek a szerencsétlen nyomorultak...


igen, biztosan jobb sorsa lesz annak az állatnak a gyepmesteri telepen az 1x1-es kockában, mint szerető családban, akár még séta mentesen is...

elég lesz annak bármennyi séta, indulj ki ebből, hogy a jelenlegi helytől rosszabbat nem kaphat, feltéve, ha nem vered, amit miért tennél?

2021. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy kép ha ez segít.

2021. febr. 13. 22:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!