Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt olvastam hogy két szuka...

Azt olvastam hogy két szuka nem jön ki jól hacsak nem ivartalnítják. Igazez? Mi a helyzet ha kölyök koruk oóta együtt tartom őket

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egyed függő.


Nekem 2 éves bichonom van. Futiban nagyon kevés kannal jön ki, vagy ignorálja vagy morog a másikra. De a szüleim 4 éves kan berni pásztorát meg imádja.

2021. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Két ivaros szukánk van. Az egyik már felnőttként került hozzánk, rá pár évre meg kölyökként a másik.

Semmi probléma nincs velük, jól kijönnek. Következetesen kell nevelni.

2021. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
(Egy tenyésztő sem fog kutyát adni neked, ha vázolod neki a kis terveidet.)
2021. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Milyen kis terveimet?!
2021. febr. 16. 13:49
 15/18 anonim ***** válasza:
30%
Néhány alom a corsotól meg a masztifftól?
2021. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy almot szeretnék?
2021. febr. 16. 15:27
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

Te. Már két napja ezen görcsölsz itt. Két kan vagy két szuka, de inkább két szuka. Nem akarsz ivartalanítani, mert akarsz néhány almot.


Az írásod stílusa elárul...

2021. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem igaz, szerinted a tenyésztőknél hogyan vannak, nálam volt olyan 8 ivaros szuka volt együtt (tenyésztő ismerősöm nyaralni ment és én vigyáztam az övéire is) az égvilágon semmit nem csináltak.

Az ivartalanítás nem egyenlő a megnyugodással, ez egy tévhit. Ivartalanul is verekedhetnek, ahogyan ivartalanul is szökhetnek.

2023. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!