Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azok az emberek mit éreznek,...

Azok az emberek mit éreznek, akik ri***cnak becézik a kutyájukat, meg nemiszervekre utaló neveken?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 07:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Semmi különöset.


Nem attól függ, hogy szereti-e a kutyáját, hogy Tündérkémnek, vagy Luvnyának hívja. Sőt, ez utóbbi még bensőségesebb kapcsolatot feltételez - na nem úgy...


Van, aki magázza a kutyáját, van, aki tutujgatja, és van, aki így hívja. Ettől még nem lesz jobb, vagy rosszabb gazda senki.

2021. febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Egyem az erzekeny kis lelkecskedet, hogy valaki nem atallja a kutyajat annak hivni, aminek o akarja... de most komolyan, mi kozod hozza? Hany eves vagy, 10?
2021. febr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Otthon én is mindennek hívom az állataim, "kis hülye" "k..vák" "sza@rosok" de attól még imádom őket, ez ilyen becézgetés, az állat nem érti mit mondasz neki, ő a hangsúlyt figyeli.
2021. febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Az egyik kutyámat néha G*cinek vagy S*ggesnek szoktam hívni, de attól még imádom :D
2021. febr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem aranyos, nem kedves, ezért nem értettem meg, hogy mire jó. Talán viccesnek érzik, vagy nem tudom. Ezek szerint csak szerintem gáz.


Nyilván nincs közöm hozzá, nem is szóltam senkinek miatta, csak érdekel, ezért feltettem egy kérdést.


Köszi a válaszokat, mivel nincs objektív jó válasz erre, felpontoztam mindenkit, azt is aki rosszindulatú farok.

2021. febr. 16. 08:01
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer rokon nőnek a párja büdös ku,rvázta le a szuka kutyámat mert szétdobta a lábát és úgy várta a simit. Hát, nem is tudom, esett a szememben az illető értéke, nem keveset. Igaz, az állatnak ezzel úgymond nem ártott, viszont egy olyannak mondta ezt aki nem érti. Nyilván kutya, tudom. De én éreztem magam rosszul miatta. Kb olyan mintha egy sükettel gúnyolódna vki, ártani nem árt neki, de aki hallja annak rosszul esik. Tudom, kutyáról van szó, valahogy mégis ilyen érzésem volt.
2021. febr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is azt mondtam ma a macskáimnak, hogy "jó reggelt k.csögök!". :D de ettől még szeretem őket. Viszont tényleg k.csögök.
2021. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Miert zavar az teged, ha en itthon neha megkerdezem tole, hogy lehet ekkora lusta pöcs? 😃 Nekik a hangsuly a lenyeg, ő csak csovalja a farkat erre is.
2021. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kutyás csoportban írják ki képek alá. Nem a kulcslyuknál hallgatózom én sem :D

Csak ez szembejön.

2021. febr. 16. 09:19
 10/16 anonim ***** válasza:
a miénk “aprófaszula” kis pici kölyökkutya és lány.
2021. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!