Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az őrző-védőre képzett német...

Az őrző-védőre képzett német juhásznak az a dolga, hogy parancsra támadjon, vagy akkor is, amikor kedve szottyan?

Figyelt kérdés

Úgy értem, akkor is támadnia kell, ha valaki csak ismerkedne vele?

Mert van egy megszokott bandája, azon kívül, ha utcán közel megy valaki hozzá, vagy hozzászól, már támadnia kell?

Azt hittem azért képzik őket, hogy parancsra támadjanak vág yha veszélyben érzi a gazdáját, nem akkor, ha nem tetszik neki valaki.



2021. febr. 17. 23:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális viselkedés ez egy "munkakutyától".
2021. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az én malinoisomat IGP-re képezzük őrző-védőben, és nem csinálna ilyet. A tréningeken kívül egy szent, bárki simogathatja. Ha a kutya rendben van ösztönileg és idegrendszerileg, akkor az őv nem okoz problémát a viselkedésében.

Bármilyen kutyával kijön. A kistestű kutyákkal is szívesen játszik, tök normális a viselkedése attól függetlenül, hogy a sportkutyám, és munkakutyafajta.

2021. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!