Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nevelhetném kicsit...

Családom kérdése:

Hogyan nevelhetném kicsit aggreszívre az idegennekkel szemben a kutyámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kis kutyámnál azt szeretném, hogy idegen embert ugasson sőt ha meg támadnak akkor megvédjen.( Itt ahol élek nagyon sok támadasok, rablások vannak). Egyebként 5 hetes és pitbull kutyáról van szó. Nem akkarom azt hogy családon belül is aggreszív legyen mivel féltem a gyerekeimet csak az idegenekkel szemben legyen elég fel lépő. Hogyan taníthatnám meg ezekre a dolgokra? Mennyi idősen kezdhetem meg a tanítast a kutyámnál?

Előre is köszönöm a segítsegeteket!


2021. febr. 18. 01:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Az első válasz adómnak köszönöm a tanácsot.

A második emberkének aki ezt írta csak annyit mondanék én őt ki mentettem a többi közül és nem megvettem! Csonf sovány volt még 1 hét után is az de már sokkal jobban néz ki! Ezért is megyünk oltásra stb. Az anyukat és az apjuk meg a többi kicsit is ugyan úgy kimentettem csak most jelenleg nem velem vannak mert fertőzésük lett a körülmények miatt! Az én kis kutyámat már ki kuráltuk a bőr betegsége alol. A saját ürülékükbe feküdtek és a 2 nagy kutyának harcolni kellet egymással csak egy szelet kenyéren minden nap! Ezért van ennyi idősen nálam a kutya és nem az annyával!! Így is még mindig kutya tápszerrel és egyéb vitaminokkal etetem!! Itt a menhelyesek nem cselekednek semmi ezért nekem kellet és ez nem az első eset volt több kutyánkat is az utcán találtunk! Vagy macskánkat sőt volt olyan csak befogadtuk és segítetünk mindenbe neki utána egy nagyon jó embereknek oda ajándékoztuk. Remélem ezek után már megérted mért van velem a kutya ennyi idősen!

2021. febr. 19. 15:17
 22/23 anonim ***** válasza:

Hol laksz, ha megkerdezhetem? Ukran vagy Romania?

Es sok sikert a kutyushoz!

2021. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Dél Afrika. Kicsit messze van Magyarországtól!😅🤣

Köszönjük szépen! Már most nagyon sok örömünket leljük benne. Akár milyen kicsi is, de nagyon hálás.

2021. febr. 19. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!