Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hámot ajánlanátok, ami...

Milyen hámot ajánlanátok, ami jó lehet autóban szállításhoz és praktikus?

Figyelt kérdés

Szerintem "H" hámot szeretnék, a mellkasrész jó nagy területen fedje, de ne zavarja a mozgásban. A lényeg, hogy ha baleset történne és a kutya övvel van rögzítve, akkor minél kevesebb sérülést szerezzen és ne adja meg magát a hám.

Fontos még nekem, hogy jó legyen az anyag és a csat minősége, sokáig bírja, de azért ne legyen egy vagyon, ha pár évig kibírja, az teljesen jó nekem.

Ami még nem lenne rossz, ha a mellkas/nyak részen is lenne egy gyűrű amibe pórázt lehet csatolni. Ez nem olyan fontos, de nem lenne rossz. A kutya kb akkora mint egy foxterrier, rövid a szőre. Ennél pontosabb dolgokat nem tudok, de nem is olyan fontos a kérdés szempontjából.



2021. febr. 20. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha a biztonság a fő szempont, akkor mondj le a hámokról
2021. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mert ha nyakörvvel kötöm be a kocsiba, akkor az sokkal jobb? Vagy esetleg a teljesen zárt csomagtérbe tegyem a vaksötétbe? Ha szerinted nem jó a hám, akkor kérek valami alternatívát, mert így sokra nem megyek a válaszoddal.
2021. febr. 20. 16:44
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Lehet kapni kutyákra biztonsági övet. Az a legjobb, direkt erre lett kifejlesztve.

Nyakörvet semmiképp nem javaslok, mert egy nagy fékezésnél balesetet tud okozni a kutyának.

2021. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Alumínium box
2021. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egy coupé-ba hogyan tennéd be?
2021. febr. 20. 17:18
 6/18 A kérdező kommentje:
Majd ha egyszer lesz megfelelő méretű csomagtérrel rendelkező autónk, mindenképp boxot fogok venni, de egyenlőre erre nincs lehetőség, a kérdés sem ez volt.
2021. febr. 20. 17:19
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező ne vedd magadra, de ha a kutyád biztonsága a cél, akkor eladod azt a kocsit és veszel egy normalisat, amiben elfér egy box és tudod benne szállítani.

Én is lecsereltem az autómat emiatt, mert ha kocsival akarod hordani a kutyát, akkor bizony ez is beletartozik a felelős állattartásba.

2021. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Valaki válaszolna végre a KÉRDÉSRE?
2021. febr. 20. 17:31
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen! Semmilyen hamot nem ajánlok, ami praktikus és alkalmas autóban szállításhoz. Mert nem létezik ilyen.
2021. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Lol honnan tudjuk mi azt hogy kis autód van?
2021. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!