Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » " Elrontották" a kutyámat?

" Elrontották" a kutyámat?

Figyelt kérdés
4 napig rokonoknál kellett hagynom a 4 és fél hónapos kutyámat, és azóta elég sok baj van vele. Már teljesen szobatiszta volt, azóta bepisilt párszor, pedig ugyanúgy vittem le mint azelött( náluk is bepisilt), nem nagyon akarja megenni a kutyakaját, megint harapdál, peidg már majdnem teljesen leszoktattam róla, stb. Mitől lehet? Ennyire megviselte, hogy otthagytam pár napra, vagy csak elkényesztették? Ti jártatok már így? Sok időbe fog telni, hogy visszaálljon a régi rend?
2010. aug. 17. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Megviselte, hogy magára hagytad egy új környezetben, új emberekkel.
2010. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mit tegyek? Vagy helyrejön majd magától?
2010. aug. 17. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap alatt visszaszokik a régi rendbe ha következetes maradsz...
2010. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. megviselte ezért törördj vele játsz vele sokat. a szabad idödet vele tölzsd el.

Kaját azért nem ezsi szerintem mert kaphatott házi kosztott de majd megeszi ha nem adsz neki mást. ha éhes lesz már nagyon majd megszi rakj ki neki a táljába kaját és hagyd ott. Visszafogállni a régi rend idövel csak sokat tördj vele addig.

2010. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!