Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertes házban élők! Ti milyen...

Kertes házban élők! Ti milyen gyakran viszitek sétálni a kutyusotokat?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 23:02
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
És olyankor mennyi időre?
2021. febr. 22. 23:03
 2/26 anonim ***** válasza:
16%
Én sajnos rossz tapasztalat miatt nem viszem egyáltalán. Két kutyám van, elég nagy az udvar, nagyon jól le tudják egymást fárasztani, de nyilván én is foglalkozom/játszom velük minden nap 1-2 órát.
2021. febr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%

Hetente 2×-3× ha jó idő van kb. 30 percre.

De nyáron ha kirándulunk 2-3 órára.

Hidegebb időkben (novembertől áprilisig) nem sétálunk.

2021. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
Átlagban 2 naponta, van, hogy kimarad, van, hogy minden nap. Kocsival elmegyünk a város szélére, és ott béna időben 30 percet, normálisban 45 percet, ritkaszép napokon, ha jönnek a gyerekek is, akár sokkal többet is elvagyunk.
2021. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
7%
5 percenként
2021. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

Mi naponta, vagy 2-3 naponta szoktunk menni az akitánkkal. Ezek általában nagy séták, + futni is együtt szoktunk menni.

Időtartamra meg olyan 1-1.5 órás sétát mondanék, de ha jó idő van, el szoktunk menni 3 órásra is. Néha úgy tűnik még ez is kevés a kutyusunknak. :D

A szeles napokat szoktam kihagyni, olyankor nem tetszik, hogy nem hallom rendesen mögöttem az autókat, embereket, kutyákat, vadakat stb.

2021. febr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Valaki nagyon lepontozott mindenkit :( Nem én voltam!

Kíváncsi lennék ő milyen gyakran sétáltatja a kutyusát..!

Én is 1-2 naponta tervezem majd vinni a kutyusomat, olyankor 1-2órára, hétvégente többre, vagy akár többször is egy napon, mellette otthon is lenne fárasztva természetesen.


A kutya támadásom ellen hogy védekeztek? A környékünkön kevesen sétáltatják a kutyusukat, inkább csak kinti kutyák vannak szabadon az udvaron, gyakran akad kiszökött, kóborló kutya a környéken.

2021. febr. 23. 00:07
 8/26 anonim ***** válasza:
33%

6-os vagyok.

Minket eddig hál Isten olyan kutyatámadás nem ért, ahol ne a mi kutyusunk maradt volna felül.

Tényleg ijesztőek a szabadon lófráló kutyák, de mi ketten mindig egymást védjük, úgyhogy ha az utcán már messziről meglát minket egy kóbor kutya, és látja, hogy határozottan, félelem nélkül közelítünk felé, mindig elmegy.

Egy kis (legális) kés mindig van a kabátzsebemben, tudom brutál kicsit, de ha egy nagyobb kóbor kutya támadná meg az enyémet és ő maradna alul, nem várnám meg hogy játszódik le a dolog, az biztos.

Gondolom a paprika spray is megoldás lenne, de ha jól tudom azt meg nem hordhat magánál az ember (?)

2021. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! :) Késre eddig nem gondoltam, csak a paprika sprayre, nem tudtam, hogy azt nem szabad hordani. Néhány hónapja még láttam, hogy árultak ilyen önvédelmi sprayt a praktikerben.

Nekem kis testű kutyusom lesz, ha egy nagyobb kutya nekünk ront egy mozdulattal is kárt tehet benne/megölheti sajnos

2021. febr. 23. 00:40
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
8# kint a reten, erdoben hordhat
2021. febr. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!