Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalat szívdaganatos...

Tapasztalat szívdaganatos kutyával?

Figyelt kérdés

Akiknek, volt szívdaganatos kutyája. Leírnátok légyszi, hogy kb. mit tapasztalatok ez idő alatt?

Sajnos az én kutyám is az lett.😭


Rosszindulatú kommentelők ne írjanak, légyszi. Inkább lépjenek tovább.



2021. febr. 23. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok teljesen tisztában vele ez pontosan mit is takar, mennyire gyógyítható de sok kitartást kívánok nektek!

Fbn van egy rákos kutyák és macskák nevű csoport, ott tudnak szerintem érdemben segíteni

2021. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk ismerősnél volt szívdaganatos kutya

Először csak köhögött, mintha kennel köhögés lett volna majd kiderült hogy a szívénél folyadék kb 2,5 dl le kellett szívni belőle, aztán derült ki hogy szívdaganata van. Először rengeteg gyógyszert kapott majd kiműtötték a daganatot, műtét után jobban lett, de olyan 3 hét múlva örökre elaludt...

Ez olyan 3-4 hónap időtartam volt mármint a köhögéstől számítva

2021. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Aki az agyonlövést szorgalmazta, annak jelzem, van humánus eutanázia kutyáknak is... Infúzióba altató, majd halálos adag tökmindegymi... egyszerűen elalszik... a szert, a dózist állatorvos tudja... kell, hogy tudja... sokkal kíméletesebb elpusztítása az állatnak, mint a bumm
2021. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 Lődd fejbe Te magad...irtam hogy rossz indulatú kommentelők (azaz válaszolók) ne irjanak, tartsd ehhez magad. Köszi, puszi. Szevasz.


#2 Nagyon-nagyon szépen köszönöm!!❤️

2021. febr. 23. 20:29
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 Mi is így jártunk pár hete csapoltak le folyadékot a szivénél. Szokott nagyon csúnyán köhögni. Csak már az enyémet a kora miatt nem műtenék. Vele nőttem fel. Nagyon aggódok érte. :((((
2021. febr. 23. 20:32
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Arról nem szólva, hogy aki a lövést javasolja, ha van egy "jóindulatú" szomszéd, simán bajod lehet belőle (honnan van a fegyver, engedélyed, stb. stb.), és mivel az emberek zöme rosszul él, a spicliskedésért, besúgásért meg mindig adnak pénzt, meg ilyen-olyan jutalmakat - legtöbbször informális csatornákon - a hatóságok(lsd. nyomravezetői díj, mint legalizáló címszó), ezért felnyomhat egy jóindulatú ember,és nagyon megfingathatnak téged, vagy akiről szó van...

Honnan van a fegyver? Van-e engedélyed? Stb. stb. Mindent is meg fognak kérdezni, és mindennek is utána fognak járni

2021. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
#3 vagyok az a kutya 13 év körüli volt, minden esetre szurkolok nektek bár készülj a legrosszabbra, használj ki minden pillanatot amit csak tudsz
2021. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező: készülj fel lelkiekben a legrosszabbakra...tudom, megéltem én is.
2021. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Az én kutyusomnak szívelégtelensége van, ami nem ugyanaz. Neki vizesedik a tüdeje amitől köhög, erre kapott vízhajtót, meg szívgyógyszert (könnyíti a szív munkáját) is.

Mindkettőt állatorvos írta fel.


A tüneteket érdemes lenne valamilyen módon kezelni.


Mivel a te kutyád nem műthető, de esetleg a köhögésen lehetne segíteni vízhajtóval, persze kizárólag állatorvossal egyeztetve, meg amúgy is csak ő írhatja fel, plusz mellette kell kontrollra vinni néhány havonta, hogy minden oké e.

2021. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Talán megfontolhatnád, hogy elaltatod. Sajnos vannak olyan betegségek, ahol ez a leghumánusabb megoldás.
2021. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!