Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drága/maceras a barf?

Drága/maceras a barf?

Figyelt kérdés
Olyan helyrol tervezek orokbefogadni ahol csak igy etetik es az uj gazdiktol is ez az elvaras
2021. febr. 24. 09:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

A ló, szarvas, nyúl, strucc adása nem azt jelenti hogy luxusban van hanem hogy egészségesen eteted hiszen ezeknek az állatoknak a húsa nagyon is egészséges. Nem mindig azt kell gondolni hogy a legszebb részeit veszed az állatnak, a legtisztább részeit. Egy nyesedék ugyanolyan jó, árban sem drágább mint ha marhát vennél


Egyébként melyik ez a menhely? Van egy tippem csak nem vagyok benne biztos

2021. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Illetve érdemes figyelni mikor melyik húsnak van “szezonja” pl húsvét után a nyúl meg a bárány hús sokkal olcsóbb mint mondjuk úgy általában. Hentesnél érdemes rákérdezni (miután már jóba vagytok) hogy esetleg nem maradtak-e olyan részek amik emberi fogyasztásra már nem adnának oda de pl a kutyának még nagyon is jó. Általában szokott lenni, én például így szoktam szerezni nyúlfület amit vagy odaadok, vagy kiszárítom és rágcsa lesz belőle
2021. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Somogyi Ági ***** válasza:
68%

Az ár és a macera is attól függ, hogyan csinálod.


Menük is vannak készen, ezek drágábbak de nagyon egyszerűek.(most pl várandós vagyok, így menüt kap legtöbbször, mert sajnos a hús szagatól rosszul vagyok, de ez átmeneti állapot)


Ha magad rakod össze és megfelelően minden van benne (fehér és vörös hús, zöldség, belsőség, 2-3 fajta husi) akkor egy közepes minőségű táp árából kijössz.


Ha extrákat teszel be (úri huncutságból vagy allergia miatt) akkor egy prémium drágább táp árával sorolható.


Macera.... Az elején még tanulnod az. Ha már rutin szerű vagy akkor gyerekjáték.

6,5 éve csináljuk, havonta egy vasárnap délutánt töltök ezzel (ami kicsit kevesebb mint pl a heti telefon nyomogatással eltöltött időm 🙈)


De ami biztos : megéri ✌️

2021. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%
Csak olvasom a válaszokat... nem vagyok barf os, és rájöttem soha az életbe nem leszek. Sztem is válassz máshonnan kutyát.
2021. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
,,Az új kutyád” az oldal neve amit nezegettem kutyakert
2021. febr. 24. 14:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!