Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes kiskutya habosat...

6 hetes kiskutya habosat hány, levert oltasokat kapott(sokat is)? Va rá esély hogy Életben marad? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap reggel elkezdett hanyni(habosat) a kiskutyám,(3 napja van nallunk) elvittem állatorvoshoz, aki nem adott neki semmit, azt mondta hogy még az oltás számára korai lenne. Delutanra rosszabbodott a helyzet, meg sem bírt mozdulni már,így visszavittem hozzá, adott neki 4 oltást valamint parvóra vagy szoponyicara gyanakszik. Mondta hogy ha ma is rosszul lessz vigyem vissza, így történt erre ma is megkapta újra a 4!!!oltást, most meg még rosszabbul van, nem tudom mit tegyek, vagy jol tettem e hogy halgattam az orvosra, de hát csak ő a szakértő :(

2021. febr. 24. 14:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
88%

Fantasztikus... Még egy felelőtlen, teljesen alkalmatlan kutyatartó!

Neked nem való kutya! Látszik, hogy nulla tudatosság nincs benned, csak olcsón kellett azonnal kutya. Mindegy, hogy állatkínzást követtél el azzal, hogy 8 hetes kor előtt hoztad el! Ugyan, hogy érdekel az téged! Ahogy arról is magasról teszel, hogy még több beteg kölyök gyártását és szenvedését pénzeled!


Komolyan, miért tarthat állatot minden idióta?

2021. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 DaddysGirl69 válasza:
66%

8-12 hetesen lehet elhozni egy kiskutyat. Addig az anya mellet a helye. Ennyi.

Most van egy beteg kutyad aki HA tuleli nem fog normalisan viselkedni mas kutyakkal mert nem volt a testvereivel megy az annyaval eleget ahoz hogy megtanulja a normalis viszelkedes formakat es nem tud mas kutyaval kommunikalni.

2021. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
21%
Az a helyzet, hogy ha nem a kérdező akkor más veszi meg 6 hetesen a kutyát, ha a szaporító úgy dönt, hogy ennyi idősen menjenek akkor tök mindegy.
2021. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
63%

Jajj 23-as...ha nem venne meg senki a kutyakat, akkor nem erne meg a szaporitas, ezt igy kene felfogni.

De ameddig vannak ilyen balekok mint a kerdezo, addig nyilvan elletik a kutyakat ezerrel :(

2021. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen de ez csak akkor kivitelezhető ha mindenki így gondolkodik. Mindig lesznek olyanok akik megveszik.
2021. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
80%
Az emberek szeretnek másra felelősséget hárítani. Hány különféle témában hangzik el ez a mondat hogy: "ha mindenki úgy csinálná, akkor jobb lenne,.." aztán hozzá teszik hogy: "de ha nem én akkor majd más csinálja rosszul" és ezzel máris bűntudat nélkül csinálhatják amit jónak látnak. Erről a mentalitásról kell leszokni, hogy ha más megteheti és meg is teszi, akkor én is, mert így az élet rengeteg területén soha az életben nem lesz pozitív változás.
2021. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!