Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettél mostanában 750 Ft/kg...

Vettél mostanában 750 Ft/kg ár alatt színhúst? Ha igen honnan és mit?

Figyelt kérdés

Jöhetnek a Barf szerint színhúsnak számítandó belsőségek is, de ehhez írjátok légyszi, hogy a színhús rész hány %-át teheti ki szerintetek.

De leginkább a húsok érdekelnek, hogy létezik-e a fenti ár alatt, mert kétlem.

Köszönöm!


2021. febr. 25. 08:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Pl.találtam most ilyet egy barfos hentes honlapján, hogy "porcos csirkehúsdarálék" kétszáz forintért! Ez milyen?

Én eddig csak rendesen hentesnél vásároltam és nagyon örültem a 750/kg árnak,ami szerintem friss színhúsért nagyon jó! De ha valóban van jobb áron amivel kiegészíthető a színhús rész, akkor az most jól jönne. Köszi előre is minden ötletet! Itt elvileg annyi barfos van, mégis alig szoktam válaszokat kapni, de azért reménykedem.:)

2021. febr. 25. 08:27
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Csirke zúza

Marhatüdő

Pulykaszív

Ezek mind 750Ft/kg alatt vannak

Csirkenyesedék

Hekk

Ezek mind 800Ft/kg alatt vannak

Marhanyelv

Marhaszív

Pulykanyesedék

Kacsaszív

Ezek mind 900Ft/kg alatt vannak

Csirkemell

Ez 1000Ft/kg alatt van

Marhagége

Ez 1100Ft/kg alatt van

2021. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Állateledel boltba menj be, ott kb minden (kivéve vad) hús 750alatt van.

A vadhús (szarvas, őz) is 800ft, de az nyesedek, abba ugye van más is. De sima csirke, kacsa stb hús 750 alatt van

2021. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

3. Milyen állateledel boltban árulnak nyers húst?

Mert én már voltam párban, de húst egyik sem árul, igaz nem BP-n lakom, hanem egy megyeszékhelyen, de itt nem árulnak húst az állateledelesek. Húst csak barf boltban kapni ott meg a marha is 1000 ft fölött van a vadhús meg ennél is több!

2021. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Én ha Hódmezővásárhelyen járok, ott van egy egész nagy állateledel bolt, ahol lehet kapni.

Barfos cuccokat is árulnak, ha jól emlékszem (ebben nem vagyok biztos), de sima előre csomagolt masod- vagy harmadosztályú húst is árulnak jó áron.

2021. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
De amúgy ahol én lakom város(Szentes), itt is lehet kapni. Viszont itt csak szarvast szoktam venni, néha kacsát, de azt tudom, hogy 750ft felett csak a szarvas nyesedek van.
2021. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!