Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Mops kutyámnak mostanában...

A Mops kutyámnak mostanában "rohama" van, mi lehet ez és mit lehetne tenni? Mindenképp orvos?

Figyelt kérdés
Tünet: hirtelen gyorsan próbál levegőt venni, de mintha nem tudna, és ilyenkor remeg is egy kicsit. Olyan, mintha nem jutna be a levegő a tüdejébe. Ha többen ott vagyunk ilyenkor és simogatjuk akkor gyorsabban elmúlik. 4 éves kan.

2021. jan. 21. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Epilepszia? Ha a kutyám ilyet produkálna én rég a dokinál lennék
2021. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Doki! Gyógyszert fog felírni.
2021. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez azonnal orvos! Ez teljesen egyértelmű. Képzeld magad a helyébe, ha veled történne ez, szerintem egyből mennél orvoshoz. A simogatás nem oldja meg, ha esetleg valóban nem jut elég levegőhöz.
2021. jan. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Kétlem, hogy tényleg a simogatástól múlna el ( ha mégis, akkor csak pszichésen vannak gondjai).

Van bármi betegsége amiről tudtok?

Holnap szerintem első legyen, hogy dokinak megmutatod .

2021. jan. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Algat nem adtok neki. Attol szokott ilyen tunet lenni. En azota nem adok,amiota megtudtam,h az algatol van.
2021. jan. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Brachicephal fajtáknál gyakori, hogy kifejlett korban annyira beszűkül a garatuk (lágy szápadlás, vagy ott valami, nem tudom pontosan), hogy egyszerűen nem kap levegőt. Mindenképp orvoshoz kell vinni, jó esetben egy műtéttel megoldható.
2021. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!