Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik Julius K9 (vagy egyéb)...

Melyik Julius K9 (vagy egyéb) pórázt ajánljátok 60-70kg-s kutyának? S nyomozó vagy úszó pórázt milyet, honnan vegyek ami erős?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs a K9-nél a 10 méteres nyomozó póráz készleten, ezért néztem ott az úszó pórázt is, de az meg olyan vékony (különben az ottani nyomozó is az).

Mivel a nyakörveket onnan veszem, ezért jó lett volna a pórázokat is onnan beszerezni, illetve még a sima hosszúságú póráz sikerülhet onnan, csak nem tudom melyik a legstrapabíróbb?


2021. febr. 27. 09:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 5 méteres erős pórázt is ajánlhattok, mert filózom rajta, hogy talán ezzel a mérettel is meg tudom adni a kellő szabadságot (bár ebben sem vagyok biztos) és valószínűleg kényelmesebb, mint egy 10 méterest tekergetni.
2021. febr. 27. 09:30
 2/10 A kérdező kommentje:

Legalább arra írjon valaki, hogy a csőheveder pórázból tényleg az 1,4cm-es is strapabíró, vagy inkább a 2,5cm-est kell választani?

Ezt nagyon dícsérik, logikusan a vastagabbat választanám, de abból most max.méteres van. Az 1,4-esből van 2m. Ez jobb lenne, ha tényleg az is erős!?

2021. febr. 27. 10:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A "nyomozó" póráz, úszó póráz nem arra való, hogy megfékezd a kutyát .

Szerezz be hegymászó kötelet, erős karabinert, és megfelelő csomózással összerakva erős pórázod lesz.

A kellő szabadságot még 20 méteres madzaggal sem lehet megadni egy kutyának.

2021. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk ilyen van már 6 éve, sötétszürkében, nagyon bevált. Erdei sétákhoz használjuk, napi szinten. Viszont 43 kilós a kutyánk, nem tudom, 71 kilós változata van-e.

[link]

2021. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is erre a hegymászó köteles verzióra jutottam a hosszú póráz témában ezidáig!:) Köszi a válaszod!
2021. febr. 27. 10:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Flexit semmiképp nem szeretnénk de azért köszi szépen,ezt nem írtam!:)
2021. febr. 27. 10:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az a K9?
2021. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 11:38

Egy termékcsoport neve.

2021. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg minőségi pórázt szeretnél, akkor El Perro. De tanítsd meg a kutyát, hogy ne rángasson.

Én 60-70 kilós kutyára nem vennék műanyag csatos felszerelést, de ez az én véleményem.

2021. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De jó, hogy eddig a nyakörvben 100% biztos voltam, mert mindenhol ezt ajánlották, ez a legstrapabíróbb, legvastagabb, munkakutyások is használják, tehát extra igénybevételt is bír és biztonsági csatos ami nagy teherbírású, erre megkapom amit nem is kérdeztem és nem is írtam, hogy nem vennél ilyen csatos nyakörvet.:) Nem baj, így is csak 99% vagyok biztos, szóval nem nagyon bizonytalanítottál el, mert tényleg olyan szakértő (is) ajánlotta aki képzett kutyákkal dolgozik elég komolyan.

Természetesen célunk a laza pórazas séta elérése.

A pórázra továbbra is várnék segítséget! Ami egy karikás annak félbe lehet venni a hosszát, vagy az tényleg csak arra van, hogy a válladra tudd csatolni?

2021. febr. 27. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!