Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kántor c. filmben melyik...

A Kántor c. filmben melyik kutya játssza Kántort?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy valamilyen rokona volt Kántornak, de sajnos már nem találom azt az oldalt. A neve is érdekelne.

2013. ápr. 6. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
németjuhász, nem?
2013. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kántor fia szerepelt a filmben és a neve Tuskó. :)
2013. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A filmben Tuskó játszott ő Kántor fia volt. Volt egy Elie nevezetű kölyke ő még sokáig rendőrkutya volt ha jól tudom
2013. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld kéz. :)
2013. ápr. 7. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind a két kutya megtekinthető a BM múzeumban a Mosonyi utcában. Kántor és Tuskó is, ott vannak kitömve.
2013. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, ha arra járok majd megnézem. :)
2013. ápr. 8. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Az tényleg igaz, hogy a kutya neve Tuskó, viszont én azt olvastam, hogy az elterjedt infóval ellentétben nem Kántor fia volt. Eleve Kántor,ha jól emlékszem, 1964-ben pusztult el, a film pedig 1976 vagy 1977-es. A pontos dátumra nem emlékszem, de ha tévednék is pár évet, a filmben szereplő kutyának jóval 10 éven felülinek kellett volna lennie, márpedig Tuskó nem úgy nézett ki, mintha öreg kutya lett volna. :)
2013. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!