Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bűnügyi igazgatásszervező,...

Bűnügyi igazgatásszervező, informatikai nyomozó szakirányról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes lehet elvégezni ezt a szakot annak akit érdekel? Vagy nagyon nem azt kapja az ember, amire a legtöbben számítanak?

Sajnos az NKE-ről nagyon rossz dolgokat hallani...



2021. febr. 27. 02:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Informatikai nyomozó ? Hmmm...

Ha rendesen megtanítják a szakmát akkor tizedannyi pénzért fogod kb. ugyanazt csinálni mint amivel a hasonló tudású emberek szarrá keresik magukat az IT szektorban.

Ha nem tanítják meg rendesen, akkor meg a hajadra kenheted a diplomád. Egy keménykedő okoskodó semmihez sem értő buta rendőr leszel.

2021. febr. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem informatika szakmát nem lehet tanulni. Csillió szakága van. De gondolom nem programozó, nem üzemeltető mérnök leszel. Remélem :)

De ha CHFI-t oktatnak, alaposan, az már érdekesebb lehet, bár elég rétegterület.

2021. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De itt a bűnügyi igazgatásszervezőn van a hangsúly, a sima bűnügyi szakon van külön kiber nyomozó tiszt szakirány... Ez a kettő nem ugyanaz.
2021. febr. 27. 10:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyanannyira rosszul hangzik mint a közigazgatás szervező
2021. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nagybatyam ilyen kiberes,nagyon jol lehet vele keresni, azonban sokat kell kimenni misszioba
2021. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mit csinál egy "igazgatásszervező", de nem hangzik túl izgalmasan. Én mint alkalmazásüzemeltető mérnök szóltam hozzá #2-ben.

Azért fél szemmel célszerű úgy választani, ha van rá mód, hogy ha esetleg egyszer elhagyod a közszférát, akkor is tudd használni a tudást.

2021. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
A kibernyomozó meg a bűnügyi nyomozó ugyanaz most, csak külön néven indították a két külön szakaszt. Lehet egy két infós szabvált kötelezővé tesznek nekik, de ne számíts nagy dologra, hogy te infó zseni leszel nálunk. Semmi értelme ennek az egyetemnek, csak a papír kell, hogy hadnagy lehess.
2021. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez egy rendőrtiszti szak, nem?
2021. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, új.
2021. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem egy rendőrtiszti szak!
2021. febr. 28. 22:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!