Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a yorkiemnak?

Mi baja lehet a yorkiemnak?

Figyelt kérdés
Szombat óta nem érzi jól magát. Megy a hasa, hányt is kicsit,mindkettő kicsit zöldes színű volt. Hétfőn elvittem az orvoshoz, adott neki fájdalom és hányáscsillapító szurit, felírt sumetrolimot, b6-ot,meg algopirynt, ha nem jönne meg az étvágya. Ma viszont nem látok pozitív változást, sőt. Fecskendővel etettük meg itattuk, beadtuk a gyógyszereket. Ennek ellenére ma is hányt, plusz alig moccan,bágyadt. Nagyon kemény a hasa:( nem tudok már mit tenni. Ötlet? Nagyon aggódok:(
2010. aug. 17. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

másik doki.

a zöldes sárgás szín lehetett epe.

esetleg megpróbálnám a Bolus Adstringenst. bélfertőtlenítő.

és vehetnél roboráló pasztát az állatpatikában, hogy ne gyengüljön le.


jobbulást neki!

2010. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem akarom falra festeni az ördögöt, de nem lehet, hogy megmérgezték? vagy véletlenül megevett valami olyat? amúgy ha voltál már állatorvosnál, ő mit mondott?
2010. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első, köszönöm szépen a tanácsokat. második: az orvos felírta a gyógyszereket, amiket fent említettem, valamint, hogy mit adjak neki enni, és hogy egy hétig kúráljuk ezekkel. a mérgezést nem tartom valószínűnek, itthon biztos nem evett meg semmi olyat, kint pedig mindig figyeljük, hogy mit csinál, mit szaglászik, stb.
2010. aug. 17. 22:44
 4/7 A kérdező kommentje:
mindenesetre ha holnapra sem javul, visszaviszem az orvoshoz
2010. aug. 17. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? És mi van vele, voltatok ma dokinál?
2010. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani, de én nem várnék túl sokáig az orvossal.

Vegyél mindenképp Calo- Pet pasztát, egy koncentrált vitamin bomba, segít nekik erőre kapni még akkor is, ha nem eszik.

Itassátok fecskendőből, nehogy kiszáradjon!

2010. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hétfőn vittem ugye orvoshoz, kedden tettem fel ezt a kérdést, este még hívogattam ügyeleteket,de senki nem vette fel. szerda reggelig bírta szegény:( anyukám a munkában hívott fel a rossz hírrel. készen van a család. zért köszi a válaszokat. a kezelőorvoshoz egyébként bementek utána, de csak magyarázta, hogy mi lehetett a baja... hát nem az ő dolga, hogy kiderítse? szerintem teljesen félrekezelte. vesegondra gyanakszom, mivel a gyógyszerektől, amit kapott csak rosszabbul lett. sajnos már nem tudok mit tenni:'(
2010. aug. 21. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!