Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, ha ennyit alszik?

Normális, ha ennyit alszik?

Figyelt kérdés
Tegnap érkezett hozzám egy 14 hetes kiskutya. Eddig két testvérével volt együtt, még sosem választották el őket. Amióta elhoztuk nagyrészt fekszik és pihen, alig akar játszani. Enni evett, de inni kevesebbszer, csak ha odatartottam neki a tálkáját. Ma, mióta apukám elment és egyedül vagyok vele itthon, folyton csak fekszik és alszik, vagy néz rám. Ez normális az első napon? Mivel próbálkozzak, hogy aktívabb legyen?

2021. márc. 1. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adjatok neki időt. Oltva van amúgy?
2021. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, minden oltása és chipje megvan
2021. márc. 1. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem aggódnám túl a dolgot. Még szoknia kell az új helyet. Viszont ha az étvágya is csökken és 1 hét után sem mutat több érdeklődést vagy életkedvet, akkor elvinném orvoshoz.
2021. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Állatorvoshoz amúgy sem árt elmenni, mert a chipet át kell írni. De szerintem ez még az új hely hatása. Víz mindig legyen kint, hogy bármikor tudjon inni, ha megszomjazik.
2021. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A másik, ami furcsa számomra, hogy pisilni is csak egyszer pisilt eddig ma, pedig már dél múlott. Ez mitől lehet? Menhelyről fogadtuk örökbe, ahol állítólag egészséges volt.
2021. márc. 1. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit pisil, amennyit iszik. Adjatok neki időt, hogy feloldódjon. :-)
2021. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A menhelyen beteg kutyak szoktak lenni. Mindenkepp menjetek allatorvoshoz ellenorizni az oltasokat. Attol fuggetlenul meg kell fereghsjtsni meg kullancs bolha egyeb ellen kenni vagy tablettat etetni(next guard spectra)


A fergesseg tunete a levertseg pl.

2021. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!