Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktasam le? (bőv. Lent)

Hogyan szoktasam le? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
van egy kis kutyám+cicám és a kutyám folyton a saját és a macska űrűlékét eszi :S ha észre veszem akkor egyből le szídom alaposan de kb 2 perc múlva már ugyanúgy eszi az alomból.a kutyus lakásban van tartva és hát elég gúsztustalan.minden nap 5-6x viszem sétálni,2x kap enni nem keveset és szoba tiszta is de ha lent végzi a dolgát akkor meg fordúl és egyből veszi is a szájába még elökeresem a zacsit hogy fel vegyem amit oda piszkitott :( :S teljesen el vagyok kenödve mert ugyanúgy csinálja és minden nap igy megy.mit csináljak hogy ne egye meg az ürüléket/ürülékét?minden nap ahányszor sétálunk,anyiszor szídás van és hát már sajnálom szegényt hogy minden nap szidjam :( nagyon szeretem de ez igy tovább nem mehet mert egyszerűen undorító.elöre is köszönöm a normális válaszokat válaszokat :)
2010. aug. 18. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Értékelés:Gratulálunk!Az ön kutyájának az IQ-ja egy papucsállatkáéval vetekszik.


Altasd el,vegyél helyette macskát.

2010. aug. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idióta előző !!! Adj ananászt a macskának és a kutyának is.

Ezzel vége lesz a kaki nasinak.

2010. aug. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LadyLoss ***** válasza:

SZia!

Az én kutyám pontosan ugyanezt csinálja! MEgkérdeztem az állatorvost, hogy ez mennyire jelent gondot az egészsége szempontjából, mire mondta, hogy hát nem túl jó, és adott vitamin készítményt. Elképzelhető ugyanis, hogy vitaminhiány. Mondtam, hogy de hát az én kutyám tápot eszik, amire az van írva, hogy vitaminok is vannak benne, de azt mondta az nem jelent semmit.

És láss csodát két nap alatt leállt a széklet evésről! :)


De persze lehet a széklet evés egy rossz szokás is, aminek semmi köze a táplálkozáshoz. Gugliban keress rá, én is sokat olvasgattam a témáról!

Üdv

2010. aug. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elsö válaszolo ha te macska párti avgy akkor ne is írjál amugy meg van egy cicám.jah és nem buta a kutyusom mert minden parancsot végre hajt(ül.fekszik,pacsit,hempereg,hozzám,pitizik,tetsz halott,fogd meg-hozzd ide,lábhoz,porz nélkül hibátlanul jön stb..,szoba tiszta is jah és még csak 13 hetes kölyök.és nagyon szeretem,ezért nem fogom el altatni szegényt inkább altasd be magad :@ a többi normális válaszolónak köszönöm szépen
2010. aug. 18. 13:51
 5/6 A kérdező kommentje:
az ananászt ki trobáltam mind 2 félről de semmi.vitamint meg kap eleget mível tabletákat kap több féle vitamint is ami kutyáknak való,a táplálkozása semm rossz hill's kölyök tápal etetem.már nem tudom mit csinálhatnék már dokihoz is mentünk és adot vitaminokat de nem szokoik le róla :( hátha meg enyhűl és abba hagya ha továbbra is kapja a vitaminokat.monjuk már ma nem ette anyiszor csak 3 szor a 6 helyett.köszönöm mégegyszer a válaszokat
2010. aug. 18. 13:55
 6/6 LadyLoss ***** válasza:

Szia!

Ó ha még csak kis kölök, nagyvalószynűséggel leszokik róla. Olyanmint egy kisgyerek, mindent a száján keresztül ismer meg!

Türelem! :)

Üdv

2010. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!