Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beugrottatok volna ti is?

Beugrottatok volna ti is?

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 2. 16:47
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ha más sem tud úszni, akkor mit csinálna? Beugrana? Nem hiszem. Szóval a másokat azokra értsd, akik tudnak úszni. Ráadásul víz és víz között is van különbség, ahogyan te is mondtad.
2021. márc. 2. 19:43
 22/29 anonim ***** válasza:
21.:7-es vagyok és nem tudok úszni.
2021. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#22


De ez nem arról szól, hogy a te életed hasznosabb a másikénál. Arról, hogy idő előtt miért nyíratnád ki magad egy felelőtlen döntés miatt. Én nem szeretnék tóba fulladni csak azért, mert nem bírtam az érzelmeimmel. Lehet, hogy ez a másikra nézve gonosz dolog, de ez az igazság. Sőt, talán a másik fél is a meggondolatlansága miatt került veszélybe, halt meg, így meg végképp nem akarok az ő meggondolatlansága miatt meghalni én is. Lehet ezt ragozni, én nem szeretek meggondolatlanul cselekedni.

2021. márc. 2. 19:57
 24/29 anonim ***** válasza:
84%
Oké, de akkor minek írtad ki a kérdést?
2021. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Szimplán azért, hogy ti hogyan reagáltatok volna. Nem kell túlgondolni.
2021. márc. 2. 20:04
 26/29 anonim ***** válasza:
23.:Értem.
2021. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. márc. 2. 20:45
 28/29 anonim ***** válasza:
27.:Szívesen!
2021. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Persze.

Háznál van a medence, hamar bejutnék utána felmelegedni.

Őszintén szólva én nem tudnék úgy élni, hogy fulladásos szinten ne tudjak úszni. Nem vagyok egy Egérke, de az szerintem pl. alapvető, hogy az ember tudjon annyira evickélni, hogy ne süllyedjen el mint egy kő. De ha nem tudnék úszni, akkor is próbálnék tenni valamit, megkapaszkodva kipiszkálni a kutyát, vagy lenyúlni valami tárggyal a víz alá, közben persze kiáltanék segítségért.

2021. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!