Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmano átverés? Beugrottan,...

Rossmano átverés? Beugrottan, jártatok már így?

Figyelt kérdés
A 0-6 hós gyümölcsök most akciósak, és vettem is a 8 hós babámmnak. Csak itthon láttam, hogy nem adták meg a kedvezményt. Azért mert elmúlt 6 hós?
2013. jún. 11. 18:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Hátha a 0-6 hós kedvezményes de te a 8-12 hósat vetted az nem ugyan az a termék. Így nem érvényes rá.
2013. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%
Igen korcsoportokra van regisztrálva. Sajnos :(
2013. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
a blokk végén sincs a levonás?
2013. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%
Így van. A te babádnak már nem jár akció a 0-6 hónapos gyümire, mert elmúlt 6 hónapos. Ilyen idióta a rendszerük!
2013. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
Nem azt írta a kérdező, hogy ő 8-12 hónaposnak valót vett, csak hogy a 8 hós babájának vett. Ha a 0-6 hósból vettél, és nem adták meg a kedvezményt, akkor valószinüleg azért igen, mert úgy gondolják hogy te már nem tartozol abba a kategóriába ami úgy is van, de nem értem, hogy miért ne vehetnél 6-hósnak valót... Akár magadnak, akár ismerősnek is.
2013. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%

akkor ezek szerint már én sem vehetek a gyerekemnek 0-6 hósnak valót, mert ő már 6-án betöltötte a 6 hót? Jesszusom, ez igen! Ez egy nagy kalap szar. Főleg, hogy elve 4 hótól ajánlják a hozzátáplálást, tehát nem értem mi az hogy 0-6 hónapos. Max 4-6 hónapos. De amúgy sem -tól-ig határ van az üvegen, hanem hogy pl: 6 hónapos korTÓL!

Én tuti reklamáálnék, sőt, ha már igy leírtad ezt, holnap el is megyek venni ilyeen gyümit, kiváncsi vagyok mit mondanak.

2013. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

Lehet én vagyok a hülye de ha van egy akció egy csoportnak és én nem tartozók abba a csoportba akkor egyértelmű, hogy nem jár nekem.

Ezt még megreklamálni sem lehet. 0-6 hós akciós akkor a 8hós nem tartozik bele a 0-6 hónapos kategóriába.

2013. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
Nem igazán kedvelem a rossmannt, inkább a Dm-be járok, de néha azért vásárolok a rossmannban is. Van Rossmanós kártyám is. Ezzel ugyebár a babát regisztráltad születési dátummal együtt. A pénztárnál a kártya segítségével a rendszer beazonosítja a babád korát a születési dátum alapján, és csak a korcsoportnak megfelelő termékeket vásárolhatod meg kedvezményesen. Ez nem átverés, sajnos így van. Szerintem is hülye egy rendszer, ezért sem szeretek oda járni.
2013. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem átverés.

Mikor regisztráltál, a rendszerbe bekerült a gyerek születési ideje, így a gép automatikusan tudja, milyen korú gyereknek vásárolsz.

2013. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
2013. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!