Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj, ha a beagle kutyámnak...

Az baj, ha a beagle kutyámnak hullik a szőre?

Figyelt kérdés

Hello. Van egy 2éves fiu beagle kutyusom.

Hullik a szőre már régóta.

De amugy semmi baja nincs. Eddig levedlette a téli bundáját, most meg vissza? Vagy hogyvan ez?

Köszönöm.


2010. aug. 18. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

ők lakásban állandóan hullatják a szőrüket...

a fehér aljszőrt...

én mondjuk sokkot kapnék tőle, ha nekem kellene takarítanom, így lett aljszőr nélküli kutyám....


amúgy igen teljesen normális. nincs téli meg nyári bunda, egész évben hullatja a szőrét.

2010. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kint élt a beagle-m, igaz egy spániellel összebújva, télen szigetelt kutyaházban. Állandóan hullott a szőre, egész évben. Lehet a beagle ilyen fajta.
2010. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj de jó,hogy megnyugtattatok! :)

Elsőnek üzenem:

Hogy lehet aljszőr nélküli?

Ilyet még nem hallottam. Mennyi idős a tied?


Gabica, milyen spánieled van?

Nekem is kint van a beaglem.

Ő egyedül van, és szeretnék majd egy kutyust még hozni hozzá. Pont a spánielen gondolkoztam. :)

Mennyi idősek?

2010. aug. 18. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ne aggódj ez miatt.

A beagle egész évben hullajtja a szőrét,csak esetleg egy-egy időszakban többnek látthatod a szőr levedlését.

Például a yorkinak sem hullik a szőre egyálltalán!

Ajánlom,hogy fürdesd meg kutyasamponnal és jól keféld ki,és kefélgetheted akár 2 naponta vagy hetente,attól,hogy kicsi a szőre és nem kell/kötelező ápolni attól kefélgetheted nyugodtan.

És adhatsz neki kutya-szőráploó tabletátt gyönyörű lesz a szőre.(fürdetni pedig ne fürdesd sokat,fél évente-évente elég) a tabletta meg naponta 1-2 szem az adagolás a doboz hátulján van.

Nekem is beaglem van ,igaz,hogy keverék,de a csúnya drótos szőréből lett szép selymes :)


Sok sikert.ha van valami kérdésed írhatsz nyugodtan az emailomra :)

Jók legyetek,és játszatok sokat.

2010. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! sajnos már nem élnek. Angol cocker spániel kan volt, 15 évesen aludt el örökre. A beagle-met pedig rá egy hónapra el kellett altatni leukózis miatt.

Most egy mudim van Nem bírtam kutyi nélkül.

Arra számíts, ha angol cockert veszel, ellentétben a begle-vel, az egygazdás, domináns kutya. De mivel a beagle falkaeb, hamar kialakul majd a sorrend a spániel javára.

Nálunk az utolsó évben a spániel 15 éves volt, a beagle 8.

Sok sikert!

2010. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!