Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pásztor, vagy németjuhász?

Berni pásztor, vagy németjuhász?

Figyelt kérdés
egy kutyát szeretnék venni.Nagy kertes házunk van. Egy olyan kutya kéne, aki szereti az egész családot, könnyen tanitható, engedelmes.bűrmikor van kedve játszani, nem lustul. És szemmel is tartja a betolakodókat. a 2 közül szerintetek melyiket válasszam?
2010. aug. 18. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekünk németjuhászunk van. Imádom, a családtagoknak nagyon engedékeny, de az idegenekre elég mérges tud lenni, játszani szinte mindig lehet vele, nagyon energikus kutya, nem szokott lustulni, csak most szegény elég sovány hogy kölykei voltak akkor alig evett, kiskutya esetleg nem érdekel?
2010. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazából nem kertes házunk van, csak majd ha lesz elég pénzem ,akkor valoszinüleg, olyan lesz.És érdekelt, hogy milyen kutyát ajánlotok nekem.:)Egyébként a érdekelne a kutyus csak mivel még nem krtes a házunk. ezért ugye a házban kéne tartani, de a családomban szinte mindenki allergiás a szörére:D kivéve én.de nagyon köszi a választ :D
2010. aug. 18. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
én jobban vonzódok a berni pásztorkutyához én azt ajánlanám.
2010. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en berni pásztort választanám.nagyon jo kutya.nagybátyámekná van.este csendes es tényleg csakk akkor ugyat amikor valaki belép a kertbe.van neki nemetjuhásza is de az elviselhetlen egy kutya.egész ejjel vonyít.a berni pásztor nagyon jo házorzo jo játszotárs imádja a gyerekeket.
2010. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösszi a válaszaitokat, rendesek vagytok :))
2010. aug. 18. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább berni pásztor. A németjuhászok agyon vannak tenyésztve, sok az idegbeteg is, meg gerincproblémák stb.
2010. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Berni pásztor:)
2011. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Berni pásztor!!! Nekem is olyan lesz, nagyon cuki!!
2011. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!