Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitség mit tegyek?

Segitség mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy torpe pincher kiskutyám es ahogy kikakilja magát rokton meg is eszi!magy a masik kutyám seggibol eszi ki a szart.gyusztustalan.megszidom meg minden de nemsegit semmit.egyszeruen nem tudom mit tegyek vele.nem tuttok vcalami megoldást ??mert ez elviselhetetlen.
2010. aug. 18. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
etesd meg ananásszal azt elméletileg nem eszi meg de nem tudom
2010. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de miert etesemm meg ananászal ??

attol más lesz az uruléke ??

2010. aug. 18. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha megint valami ilyesmire készül,ijeszd meg.Tegyél egy üres konzervdobozba köveket,és dobd mellé.Vagy egy nagyobb kulccsomó is jól jöhet,a lényeg,hogy az ürülékevést az ijesztő zajhoz társítsa.Te is kiadhatsz valami hirtelen,nagy hangot,esetleg szilveszteri duda,akármi,ami megijeszti jó.Ha megretten és felhagy vele,adj neki valami jutalomfalatot,vond el a figyelmét.Ezt tudom csak javasolni...
2010. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami cucc van az ananászban, amitől kellemetlen ízű lesz a kakija. Mivel eteted? A megfelelő táplálék hiányában is megeheti.
2010. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Az ananásztól elvileg rossz szaga meg íze lesz, és nem eszi meg. De lehet táplálék hiány, emésztési probléma, akár szorongásos tünet is. kiskorában kikapott, ha bekakilt? Mert az is lehet, hoyg emiatt akarja görcsösen eltüntetni a nyomokat.
2010. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem kapott ki amikor bekakilt mert foleg kint volt.tehát esté bent alutt reggeltol estig megint kint volt.és most már 1 éves es teljesen kint lakik.es rendes vitaminos kaját kap.
2010. aug. 18. 15:46
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor mindig amikor etetem akkor adjak neki hozzá ananászt ??
2010. aug. 18. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy fogkrémet kell nyomni (persze csak egy keveset) a szájába és akkor rossz ízhez társítja a dolgot.

De mielőtt így szankcionálnád, lehet hogy tápot kellene váltanotok. Mert ez akkor fordulhat elő, ha nem jó minőségű táppal (pl. Pedigree) eteted és gyakorlatilag a kakája szaga megegyezik a kajájának a szagával... És persze így a kellő vitaminok és stbkhez sem jut hozzá.

Amúgy nekem is törpepincserem van és megszagolni megszagolja a kakákat de eszébe sem jutna még csak megnyalni sem. Amúgy én acanával etetem.

Sok sikert Nektek :)

2010. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!