Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véletlenül lejárt szavatosságú...

Véletlenül lejárt szavatosságú jutalomfalatot adtam a kutyámnak, szerintetek lehet tőle valami baja?

Figyelt kérdés

Mivel már velem is többször előfordult, hogy emberi étel is le volt járva a boltban, mindig megnézem mindennek az idejét... de ezt úgy hozták, és nem is néztem, nekiadtam, most dobtam ki a zacskóját és látom, 2020 októbere... tehát nem is mostanában! Nagyon bánt. Soha többet ilyet...


Járt már így itt valaki?



2021. márc. 4. 20:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
ha pár napja járt le, semmi baja nem lesz tőle.
2021. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
Kedves #11-es, 2020. októbere nem pár napja volt. De a többség azon a véleményen van, hogy egy száraz jutalomfalat nem tud megromlani egy fél év alatt sem, bár a minőségmegőrzési időtartam tavaly októberben lejárt. Capisci?
2021. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Minőség megőrzési idő és 2020. október 25. pontosan, most néztem újra. Köszönöm a válaszokat, aki lepontozta mind fejtse is ki a véleményét ne legyen ilyen suttyó.


Legközelebb tuti nem marad el a dátumellenőrzés se így, se úgy. És mindenkinek ajánlom hogy figyeljétek ti is, mert simán otthagyják a boltban a polcon... de online rendelésben is küldtek már lejártat, csak azt időben észrevettem. Szóval figyeljetek!

2021. márc. 4. 21:52
 14/15 anonim ***** válasza:
#11 vagyok... bocsánat, át siklottam a dátum felett, nem kell egyből leszúrni :D Szerintem így sem lesz semmi baja tőle a kutyusnak, ha szabályosan volt tárolva, hűvös, árnyékos helyen, akkor komoly baja nem lehet annak a jutalomfalatnak.
2021. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja.
2021. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!