Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Koltozes miatt sajnos a...

Koltozes miatt sajnos a kutyamat el kell vinnem a szuleimhez mert velunk nem johet. Hogy fogja kibirni? Mit lehetne vele csinalni?🥲

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 15:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%
5-ös, úgy, hogy felnőttkoromban a szüleim elmondták.
2021. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%
Miért nem keresel olyan albérletet ahova a kutya is mehet?
2021. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35%

Miert mesz olyan alberletbe, ahova nem viheted az allatodat? Persze vannak ilyen lehetosegek is, de talalhattal volna olyat is ahova haziallat is viheto. Persze a te dolgod.


Sors mar csak olyan, hogy egyszer 'visszanyal' a fagyi!!!

2021. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
6%
Olyan helyre mesz elni es/vagy lakni ahol megszablyák, hogy mit csinálhatsz? Es meg fizetsz is erte? :)))
2021. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
25%

A kérdésre válaszolva:


Belehalni nem fog(kivéve, ha úgy jársz, mint a macskás), főleg az első pár nap/hét nehéz lesz neki. Nagyon megkönnyítené a helyzetet, ha a szüleid ugyanúgy foglalkoznának vele, mint te, vagy egyáltalán foglalkoznának vele, naponta játszanának és sétálnának, beengednék a házba, szóval egyszóval szeretnék. Nyílván ez nagyon emberfüggő, hogy ki milyen kapcsolatban van az állatokkal, erőltetni nem tudsz semmit.

2021. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%

Ha jól megvan a szüleiddel, nem lesz gond, hiszen ismerősökkel lesz, családban marad, nem idegenekhez kerül, nem menhelyre. Nem értem a kötekedőket. Máskor meg azt mondjátok, hogy oldja meg családon belüli. Ő meg tudja oldani, de ez is baj. Nektek semmi sem jó?

Az én kutyámra is a szüleim vigyáznak, ha valahova hosszabb ideig nem jöhet velem, imádják egymást (pedig a szüleim ellenezték a kutyát először).

Kérdező, azért próbálj kutyabarát helyet keresni, hátha idővel az is lesz.

2021. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17%

Szánalmas vagy... addig kell keresni az albérletet, míg nem találsz olyat, ahová viheted magaddal.


Persze, sokkal könnyebb eldobni magadtól ilyen hülye kifogással. Nem szereted te azt az állatot, ez tisztán látszik.

2021. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%
És psze egyszerűbb sértődötten lepontozni mindenkit ;)
2021. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem a kérdező pontoz le mindenkit..mert pl én is azt teszem, aki olyan idióta, hogy itt okoskodik.

Egyikőtök sem tudja milyen élethelyzetben van a kérdező, és mint láthatjátok érdekli őt a kutya érzései ha ezt megkérdezte.

Egyébként meg csak jelzem hogy iszonyat nehéz megfelelő albérletet találni, és szintén egyikőtöknél sem látom a megértést..tisztelet a kivételnek. Állítom itt mindenki kutyafanatikus és jobban szereti a kutyáját mint egy embert, és természetesen előbbre való a kutya élete és érzései mint egy emberé. Ugyan már....Bújjatok el. (lehet lepontozni kutyafanatikusok)

2021. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én is lepontoztam a kötekedőket. A kutya a kérdező SZÜLEINÉL lesz. Nem menhelyen, nem gyepin, nem kidobja, családon belül helyezi el, gondolom, amint lesz kutyabarát megoldás, újra magához veszi. Miért lenne rossz a kutyának a kérdező szüleinél, akik közeli családtagok.
2021. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!