Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Koltozes miatt sajnos a...

Koltozes miatt sajnos a kutyamat el kell vinnem a szuleimhez mert velunk nem johet. Hogy fogja kibirni? Mit lehetne vele csinalni?🥲

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 15:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Koszonom azoknak akik megertenek! Nagyon fontos nekem a kutyus de sajnos teny hogy nem szeretnek vele a hid ala menni es aki azt irta szerinte ez tulzas! Nyilvan nem szeretnem kidobni minden este sirva alszom el de ez volt a legolcsobb alberlet amit megengedhetunk igy nem johet. Es nem tudok mitcsinalni. Nyilvan ha lesz ra mod szeretnem hogy velunk legyen🥺😢
2021. márc. 8. 09:50
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm, hogy lenyomorékoztál privátban, csak magadat minősítetted vele.
2021. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Jajj es most ezt ide ki irtad akkor mi lesz meg ved valaki ?? Xdd esszel kene neked is irogalni es nem kapnal ilyet
2021. márc. 8. 13:16
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretnéd kidobni, de kidobod... Akkor miről is beszélünk? Legközelebb inkább nézz magadba, ahelyett, hogy itt nagy szájjal megmagyarázod, privátban pedig mocskolódó üzeneteket küldesz. Eddig nem is volt gondom veled, de ez azért már bicskanyitogató, ne is haragudj.
2021. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Miert is dobnam ki??? Irtam ilyet h kidobom?? Te fogyatekos xd nem lehet veled szebben beszelni irtam h anyamekhoz viszem
2021. márc. 8. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!