Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez az etetés jó lesz-e így...

Ez az etetés jó lesz-e így növendék nagytestűeknek, később felnőtteknek szintén?

Figyelt kérdés

értem


tehát azt mondod, hogy csak az egyikkel etessek


2 félével ne


Egyáltalán?


akkor tutira?



jó, akkor nem etetek táppal



akkor így jó lesz-e?



csirke farhát + rizs kombó, alap, némi kis kenyért hozzá áztatni


birka máj , 490 ft


marha vese, 420 ft


birka tüdő 410 ft


marha tüdő 390 ft


ütök bele nyers tojást és a héját is belerakom időnként, azzal beviszem a kálciumot


ezeket még hozzáfőzöm, mindegyikből valamennyit


veszek sárgarépát, almám az van, azt nyersen is megeszik külön, de hozzáadom és azt is megetetem velük


akkor csak a fentieket adom és ezeket a májat meg vesét, tüdőt megrendelem az ebarf shopból és le van tudva, és nem veszek tápot akkor egyáltalán



szóval azt mondjátok, hogy a fentivel, tökéletesen beviszek mindent és nem kell adagolnom tápot semmilyen formában?



mert az nagyon zsír lenne, ha ezekben így benne van minden!



köszi!



és az egészet egybe főzve


így jó lesz-e?


és a fentiekben benne van-e minden vitamin?


2021. márc. 5. 18:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Rizst kenyeret nem adunk soha kutyaknak!!! Iuzuleti gyulladast /fajdalmat okoz!!


Nyerscsontot adj neki! Marha gerinccsont pl. Enelkul nem lesz hofeher fogkomentes a foga!!


A belsoseget ne fozd meg meg a tojast se. A majat es tojast en is nyersen eszem meg videken altalaban (pesti vagyok,de tanulok toluk,amiben jobbak !)

2021. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#11


bocs, de a hozzászólásod nem tudom értékelni

elég nagy tudatlanságra ad okoz, hogy nyersen eszed a tojást


azt ember nem tudja megemészteni

2021. márc. 6. 05:58
 13/16 anonim ***** válasza:
A tojás hagyján, de a májat nyersen? Fémíze van a rengeteg vértől, a szaga is olyan.
2021. márc. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És amúgy nem félsz a baciktól, nyers húst eszel, te normális vagy? Senki nem eszik nyers májat, te észlény.
2021. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#11 téged jól megszivattak akkor xD . Mi falun max a házi fürjtojást esszük nyersen, mert azt egyben le lehet nyelni. De azt is csak nagyon ritkán eszik úgy az emberek. A rizs egyáltalán nem árt a kutyának, a kenyér is csak akkor ha sokat kap.
2021. márc. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyers májat ???? Fújb@zd+
2021. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!