Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hány kutyát tud...

Szerintetek hány kutyát tud egy ember egyszerre normálisan sétáltatni?

Figyelt kérdés
Tehát mindegyik póráz egy emberhez tartozik, nincs aki segítsen neki. Mondjuk mindegyik kutya kis vagy közepes testű.

2021. márc. 6. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Én 3 kutyával sétálok pórázon, egy 30 és két 15 kilós.

A kicsik a jobb, a nagy a bal oldalamon megy. Ennyi kutyánál szerintem csak a szigorú láb melletti séta megoldható/kényelmes. Mi is így megyünk. Talán még egy kisebb kutya elférne, de bőven elég ez a három :D

2021. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Normálisan 1-et,max. 2-t,mivel két keze van.
2021. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Lattam mar sajat szememmel, hogy egy hozzaerto valaki sok-sok kutyat tok precizen setaltatott egyutt ugy, hogy a kutyak szabadon voltak. Csodalatos dolog!


De a valosagban egyes kutyasoknak az egyetlen nyamvadt kutyajuk kordaban tartasa is nehez :)))

2021. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Barátnőm kutyaovit vezet. Van, hogy 6-8 kutyával van kint, van köztünk pici és roti is. Buszoznak, városban vannak, erdőznek. Nagyon határozott,de gyengéd is a csajszi, igazi vezető.
2021. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
6
2021. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól vannak nevelve annyit ahány póráz elfér a kezében, én hárommal sétálok (13,26,30kg) megvannak arra tanítva hogy kell sétálni, egyik se húz, mindegyik jólnevelt és jól szocializált.
2021. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Én is hárommal sétálok, (6, 15, 20 kg) szintén megtanulták már, hogy hogyan kell jönni, elengedve és pórázon is "jól működnek".
2021. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Cesar Millan 30 kutyával is szokott sétálni, tökéletesen kordában tartja a falkát.
2021. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

En kettovel tudok. Elso kezjelre jutfalattal tanul mindent honapokig . (A barf kajajat igy kapta.) A masodiknak csak kb 2x mutattsm jut falattal. Aztan racsatoltam a masik kutyank porazara es leleste futas kozben a masikrol a kezjelekre elvart viselkedest.

2 eros kutya.

En is kedves es gyenged vagyok veluk.

2 amstaff (34 kg es 24 kg)

Ha lenne megegy,talan o meg beleferne. De fontosnak tartom azt is,h fizikailag erosebb legyen a gazdi. Azert megvan idonkent a vizsgaztatas.


Bennuk az a jo,h nem kell lehajolni jutfalatadasnal. Egy mopsz vagy kisebb meretnel nem tudnam megoldani a falatosztast. Ott mar max klikkerrel lehet az utcan mar dicserni.


Fontos a kutyak vermerseklete , felelossegteljessege.

2021. márc. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
$9 eddig még egyastaff és egy pitbu jellegű volt ...
2021. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!