Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt miért nem tudnak normálisa...

Itt miért nem tudnak normálisan válaszolni az emberek?

Figyelt kérdés
Néha felteszek egy egyszerű kérdést, de máris szerintem el se olvasta és benyög valami hülyeséget, vagy mi a francnak írtad ki te szánalmas és unalmas vagy...Konkrétan ezeket kaptam ma mert megmertem kérdezni, hogy hogyan űzzem ki a legyet a szóbából :D...Komolyan értelmes válaszokat várok, hátha segíteni tudnak, mert próbáltam mindent de mégis ott van a légy...Erre valamelyik ott feszült, hogy mi a francért tettem ki ilyen kérést, ennyire unatkozol és ezt több mondaton keresztül...Máskor meg olyan szép üzeneteket kapok privátban, hogy muszáj tiltanom őket, meg a szex téma..hiába írom, hogy nem kérek privátot erre csak bedobják a "van kedved ismerkedni" baromságot. Van amikor egy normális választ se kapok, csak oltást pedig teljesen normálisan kérdeztem. ha ez valakinek nem tetszik akkor miért pazarolja el ott az idejét ahelyett hogy tovább lépne? Néha már nem merek itt kérdezni, mert ki tudja miket fogok kapni. Veletek is előfordult ilyen? Meg néha elkezdenek itt személyeskedni is. Ennyire degenerált emberek járnak ide és itt élik ki a feszültségeiket, míg mások tényleg normális választ várnak? Annyira elszomorító. Sokszor várom, hogy érkezzen válasz a kérdésemre, erre valaki több mondaton keresztül leszögezi, hogy minek írtam ki ilyen ostoba és unalmas kérdést. Higgyétek el néha googleban se találok rendes választ. már nincs értelme itt sokszor kérést feltenni. Főleg szexualitás témában, mert ott máris jönnek a zaklatók, hogy "értem én hogy nem akarsz ismerkedni, de csak ismerkedhetnénk nem?"...Mondjátok hogy nem vagyok egyedül akit betalálnak.

2020. okt. 17. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés jellege eléggé meghatározza a válaszokat. A "hogyan küldjem ki a legyet a szobából" kérdésre ne várj tudományos válaszokat! Ami az ismerkedő privátokat illeti, ne válaszolj olyan kérdésre, amely célja leginkább az, hogy nőket találjon a kérdező.
2020. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Én is kapok mindenféle privit,meg képet,de csak nevetek rajtuk.Aki nem szimpi annak nem is írok vissza.
2020. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
érdekes. nyilván nem is tudományosat akartam, csak mégis hatha van valakinek trükkje erre. de úgy nézem senkinek sincs...amúgy leginkább kanos pasik szoktak felkeresni. csaj vagyok :D.
2020. okt. 17. 12:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyisd ki az ablakot és párnával tereld arra...
2020. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már elment...amugy ezt nem ide kellet volna hanem pont a kérdésemhez de lűtom itt tényleg értretlen emberek vannak...
2020. okt. 17. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább köszönd meg, ha ennyi eszed sincs.
2020. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

miért könyönyjem meg? XD

túróstészta darabka

2020. okt. 17. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:

A légy megfogására lecsapására sok módszer létezik. Viszont aki nem ismer egyet se az hogyhogy ismeri a legyet egyáltalán? :D Ha komolyabb a kérdés akkor komolyabb a válasz is. A legyes kérdés tényleg nem tűnik se valódi kihívásnak se annyira komolynak hogy foglalkozzanak vele.


Szexuális témában azért bonyolultabbakat szoktál kérdezni? Ez nem kötekedés csak kíváncsiság.

2020. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!