Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha megtámad egy...

Mit csináljak ha megtámad egy kutya?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, megyek az utcán sötétben és egy nagyobb kutya rohan felém és meg akar enni (xD) Ilyenkor mit lehet csinálni hogy ne tudjon bántani? Futni nem lehet mert sokkal gyorsabb nálam, akkor mit lehet?

2021. márc. 7. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Fejbe rúgni.

Ha ügyes vagy elájul...


De aztán el kell futni mielőtt felébred.

2021. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Engem már támadott meg a közvetlen szomszédom kutyája. Kiszökött az utcára, én meg épp mentem volna a kocsimhoz és megtámadott. Leszedték rólam, kisebb sérülésem lett csak. Ez még pár éve volt, de azóta sem tudják, hogy a kutyájuk miért nem él.
2021. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

0. győződj meg, hogy biztos meg akar enni? A kutya nem eszik embert. Lehet, hogy csak ugat kettőt és elkotródik.


1. ha van nálad paprika spray vagy hasonló, akkor fújd le


2. ha van nálad bot (sétapálca, turistabot), ernyő, táska, hátizsák, akkor tartsd magad és a kutya közé


3. ha vannak emberek a környéken, üvölts segítségért


4. ha egyik sem vezet eredményre, akkor imádkozz Jézushoz, hogy bocsássa meg bűneidet

2021. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
67%
Én fejberúgnám. Mást nem nagyon tudsz csinálni ha nincs nálad semmi
2021. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Tetteds halottnak magad.. Vagy mássz fára!
2021. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

A kutyak teruletvedes miatt tamadnak meg max. Az erdo kozterulet. De falun szokvanyos.


Koltozz el inkabb onnan barmiaron.

Budapesten rohangasznak kutyak szabadon es semmit nem csinalnak az emberekkel parkokban,max ismerkednek meg simogattatjsk magukat. Szoval itt,ha erdoben tslalkoztok,ne aggodj egy kutya miatt se.

2021. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!