Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy megtámad? Hogyan védekezzek? Mit csináljak ha megtámad?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagynénjének van egy kutyája. Egy fekete keverék. 1 hónapja voltam náluk amikor ott volt a nagynénje (kutya gazdája) olyankor nem harapott meg,sőt rám sem morgott. Viszont múltkor elment nyaralni a kutya gazdája mi vigyáztunk a házra. Amikor beértünk a kapuba, beléptem rögtön morgott és majdnem elkapta a kezem. Három napon keresztül vigyáztunk a házra egyfolytában morgott és ugatott, mindig hátra kellett csukni. Ma , viszont sütögetés lesz, ott lesz a gazdája is, félek megint rám támad , s nem igazán tudom ilyenkor mi a teendő.

2015. júl. 18. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Vigyél neki valami finomságot! Jó szagos füstölthúst, csontot ,csirkehúst, kolbászt. Meg fog szeretni.

Valószínűleg nem egy vadállat,mert akkor már tényleg megharapott volna.

2015. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak védte a területet, amikor a ház gazdája nem volt otthon. Ha a gazda enged be a házba, akkor neki ez azt jelenti hogy a falkavezérnek nem gond hogyha ez a személy bejön, így valószínűleg nem veszélyes.


A falkavezér (néni) nélkül Ő volt az, akinek vigyáznia kellett mindenre, senki sem ítélkezett felette.


Amúgy amit az első írt jó ötlet. Egy kis nasit ha viszel neki biztosan kedves lesz, de szerintem e nélkül se csinálni semmit :)

2015. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fog megtámadni, ez tök normális reakció volt. Haverkodjatok össze és szerintem legközelebb morogni sem fog.
2015. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a normális reakció.Ha ott a gazdi nem kell félni :)

És hogy csuktátok hátra?


Ismerősömék kutyái is ilyen.Náluk a kertet és teraszt elválasztja egy kerítés,teraszról nyílik egy kis üzlet.Mivel ugye járnak kelnek az emberek a kutyák el vannak zárva. Ismerősöm kolléga nőjét aki már 10 éve minden nap oda jár dolgozni és látják,meg nagyon jól ismerik is.Még is minden nap megugatják, ez a kerítés varázsa.Ha kint van ismerősöm akkor nem ugatnak.Amikor múltkor ott maradtam beszélgetni,zárva voltak már.Kinyitotta a kert kaput kutyák jöttek oda,hozták a játékaikat,bújtak mint egy cica pedig 50 kg-os kutyáról beszélünk meg egy 25 kg-ról.


Szóval a kutyák csak teszik a dolgukat,őrzik a területet :) Ha ott a gazdi nincs vész.

2015. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!