Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok a Noé állatottho...

Tapasztalatok a Noé állatotthonról?

Figyelt kérdés
Valós állatvédők vagy nyereséghajhászok? Egy korábbi kérdésnél volt egy híresebb menhelyről szó, ott mondták hogy kamu az egész menhely, csak a pénzt szedik, valós mentést és örökbe adást alig csinálnak. A Noé is ilyen vagy az nem?
2021. márc. 7. 17:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így, fél éven át ment ez a hülyeség, hetente 1* írtak, folyamatosan kérdezgettek, mire fél év után benyögték, hogy bocs nem.

Másnap bementem a gyepire és kihoztam egy kutyát. 3 hónap múlva újra bementem és kihoztam mégegyet. Azóta is boldogan élünk, semmi bajunk. Ennyi.

2021. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

Hali! Bocsi az offért, de azt nem tudjátok, hogy a gyepmesteri telepeken mennyi kutya szokott lenni ami elvihető?


Illetve, Ők biztos hogy állami intézmény?

Csak mert a gödöllői gyepi Facebook oldalán ki van emelve egy olyan bejegyzés, ahol azt írják, hogy NEM állatnak...

Ha jól tudom, akkor állami helyeken, erre úgymond kényszerítve vannak egy bizonyos ponton túl.

2021. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Van pénz tévéreklámra, óriásplakátra, terepjárókra, kutya meg nem sok van náluk és arra a pár darabra is baromi szőrszálhasogatóak.


Én inkább valami gyepit ajánlanék vagy menhelyt.

2021. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
73%
Nálunk a Rex alapítvány bevallt. Nem voltak kukacoskodok. :)
2021. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Érdekes, a Rexről is hasonlókat olvastam és hallottam. Gondolom pont az a cél hogy legyen jó tapasztalat is, különben teljesen hitelüket vesztenék és ellenszenvessé válnának.
2021. márc. 7. 21:34
 16/22 anonim válasza:
100%
Tény hogy nem úgy ment hogy benentem és kijottem egy kutyával. KB 2x kellett találkozom az örökbefogadni vágyott kutyussal. Meg kitolteni egy kérdőívet. Egyébként az tény hogy hívni jobban érdemes őket. Az irkalas sajnos necces ott is.
2021. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A Rex is ugyanolyan, mint a Noé.

Csak a sintér telepek a jók.

2021. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

Illatos utra menjetek telefonos idopont egyeztetes utan. Ott normalisak. Az allatorvosuk jol gondjat viseli az allatoknak. Nem elhanyagoltak egeszsegugyileg,mi t a menhelyeken.


Ha idosebb nagytestu felnottet fogadtok,az kevesebb mozgast igenyel es tolipikusan fekszik egesz nap,amig dolgoztok.

2021. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
7%
#18. Az illatos út az menhelynek számít amúgy...
2021. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
#19 Az sintér telep.
2021. márc. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!