Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri örökbe fogadni?

Megéri örökbe fogadni?

Figyelt kérdés

Van egy kutyus, akit nagyon szeretnék örökbe fogadni menhelyről, de még nincsenek meg a körülmények.

1-3 év között lesz újra biztos anyagi helyzetem, akkor szeretném a kutyust örökbe fogadni, persze, ha addig más nem fogadja örökbe.

Most 4 éves, ivaros kan kutya.

Nyáron hétvégente fogok menni arra a menhelyre ahol ő van.

Szerintetek megéri várni rá, akár 3 évet is? Vagy inkább ne is reménykedjek úgyis elviszik? Esetleg kistestű kutyát hozzak ki menhelyről? (Kistestű kutyát fent tudok tartani)


Ui.: Mit gondoltok róla? (Kinézet, stb.)

Milyen nevet adnátok neki? (Kan kutyus)

Ránézésre mekkora lehet a mozgás igénye? Most 4 éves...mekkora lehet most, esetleg 7 évesen?


[link]

[link]

[link]


2021. márc. 8. 00:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Istenem de aranyos, egyem meg a kis szívét🥺 Látni a szemében hogy szeretetre vágyik🥺 Én egy percet sem gondolkodnék ez örökbefogadáson🥺❤️
2021. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Vagy még arra gondoltam, hogy most örökbe fogadom, viszont most csak olcsóbb tápokat kap pl. Orlando és majd kb. 3 év múlva már megtudnám neki venni a Brit Premiumot vagy Wolf of Wildernesst...

Erről az ötletről mi a véleményetek?

2021. márc. 8. 01:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha most kihozok helyette egy kicsit és ő bent lesz 3 év múlva is, akkor őt is ki tudod majd hozni mellé?
2021. márc. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
kihozol
2021. márc. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#2es nem muszáj a legrágább kajákat venni neki, a szeretet és a törődés a lényeg, ezek legyenek meg mindenképp.
2021. márc. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

1#

Hát ilyen hülyeséget… xD

2021. márc. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Hozd ki. Szerinted a menhelyen draga tapot kap?? Barboltban olcsobban kijossz ,mi t a draga tap. Egy olcso tap osszegebol kijossz kb.



A menhelyen szenved a bezartsagtol es szerethianytol.


Te joval tobbet adsz neki igy is,olcso kajaval is!!!

2021. márc. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire szeretned, szerintem se varj tul sokat, addigra mar 6-8 eves lenne, most sem fiatal, de meg azert lehet vele nagyokat kirandulni, ha egeszseges, akkor meg par evig igy is lesz, de pont ezekrol az evekrol maradnatok le egyutt. Nagyon szep, tigriscsikos nemetjuhasz, kulonleges.

En kenytelen voltam varni fél evet arra a bizonyos kutyara, csak en alberletben voltam ahol nem lehetett. De ha neked csak annyi a bibi, hogy nem tudnal neki luxust biztositani, csak egy kozepkategoriat, akkor ne gondolkozz, sokkal jobb helye lesz nalad, mint a menhelyen, ahol nincs ra idő vele foglalkozni, es minosegi kajat sem kap valoszinuleg.

2021. márc. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Alsókategóriás táppal is érdemesebb most örökbefogadni, mint bármennyit is várni. Láthatóan pocsékul érzi magát a menhelyen.

Egy németjuhász nem él olyan nagyon sokáig (9-13 év az átlag), nyilván ő keverék és ez bezavar, de azért nagyságrendileg ez van, 3 év múlva már hét éves lesz, most még viszont élhet teljes boldog gazdis életet, ahogy a 8-as írja.

Másrészt négyéves kutyákért nem szoktak kapkodni, minimális az esélye annnak hogy olyasvalaki elől viszed el, aki prémiumtáppal etetné, sőt.

A súlyt meg a mekkorát nem értem, hogy érted, négyéves kutya nem fog nőni már, ha weblapon nézted ki, nyilván feltünttették, ha meg személyesen, akkor meg láttad :) Keverék, innen megállapítani elég nehéz lenne. Viszonyítási alapként: egy fajtatiszta kan németjuhász 30-40 kiló.

2021. márc. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem hozd el, olcsóbb húsokat is tudsz venni néha táp mellé. Mondjuk azzal számolj, hogy nagytestű és többet eszik. De minden jobb neki, mint odabent. 3 év sok az ő életében, én elhoznám a helyedben. :)
2021. márc. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!