Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megéri Ronaldo aranylabda...

Megéri Ronaldo aranylabda győzelmére fogadni?

Figyelt kérdés
Az egyik online fogadóiroda 1,2-es szorzóval kínálja azt a lehetőséget, hogy CR nyeri meg az aranylabdát. Arra gondoltam felteszek rá egy komoly összeget. Mennyi az esély arra, hogy mégis Neuer vagy extrém esetben Messi kapja meg?

2014. dec. 15. 15:55
 1/7 CaptainMilkyWay ***** válasza:
Sosincs olyan,hogy tuti :/ :)
2014. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, de mennyire lenne szenzáció, ha nem ő kapná meg?
2014. dec. 15. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Messinek magához képest gyenge éve volt.

Ronaldo elképesztő évet futott, csak a VB beárnyékolja.

Neuer viszont év közben a Bayernnel és a VB-n is zseniálisat alkotott, félig kapus félig söprögetőként sokan tartják esélyesnek az Aranylabdára.

Vagy Ronaldo vagy Neuer.

2014. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neuer esélytelen szerintem. Volt már hasonlóan klasszis teljesítmény Jasin óta, mégis mindig mezőnyjátékos kapta, és nem hiába. Bár kimondottan örülnék a német győzelmének, nem adok neki sok sanszot.
2014. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ronaldo kapja, a vb-t leszámítva elképesztő szezont produkált, Neuer biztosan nem fogja kapni. Jobban örülnék, ha ő kapná, de ő majd a kapusok díját fogja kapni...

Egyébként nem értem, miért gyászoljátok Messit, világbajnokságon jól játszott, most is döntögeti a rekordokat és rúgja a gólokat rendesen, egyedül az év első felében nem volt valami jó, persze az Aranylabdát most nem érdemli meg. :)

2014. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is Ronaldo nyeri, holott olyasvalakinek kéne nyernie, aki listán sincs, nevezetesen Robbennek. Ahhoz képest, hogy nem csatárt játszik, második a Bundesliga gollövő tabelláján, de főleg azért érdemelte volna meg, mert (szinte) egymaga vitte Hollandiát a bronzéremig. Már a VB aranylabda is neki járt volna, de valahogy a Fifa nem szereti őt.
2015. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
senki se szereti a kopasz ánuszivadék árja robbantót, utáljuk, az egész bayern münkhennel együtt !!!!!
2016. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!