Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb Light táp ami szárnyas...

Legjobb Light táp ami szárnyas mentes?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni olyan light tápot amiben semmilyen formában nincs szárnyas?

Kutyánkkal túlsúllyal küzdünk és úgy érzem itt az idő hogy tegyek is ellene.

A cél súly az 25-27kg most jelenleg 32kg, 29-én lesz 4 éves szuka labrador keverék (tehát nem a googlés ideális súly alapján kell számolni)

Amin szeretnénk változtatni azok ezek:

Táp

Séta

Játék

A séta és a játék időtartalmán és rendszerességén szeretnék növelni illetve a táp.

Mivel csirkeallergiája van így szárnyas mentes tápot keresek. Lehetőleg lightot. Most enjoyt eszik amiről tudom hogy rossz ezért is szeretnék váltani.



2021. márc. 9. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Igazabol a zsir es kaloria szam legyen alacsony.


De akar a mostanibol is a felet adod mint amit most kap akar az is eleg.



Ha 400 grammit kap kapjon 200at.


Semmi nasi tobb mozgas es fogyni fog.


Ismerosom kutyaja is ugyan azt kapja csak a fele kaja mennyiseget azt is ket reszre osztva. Es szepen lefogyott :) persze sokat kezdte mozgatni, dr azt is fokozoatosan.


Semmi nasi, semmi asztalrol leesett falatkak.


Egy kis oda figyelessel konnyebb mint gondolnank.


Egyebkent a Brit care nyulasa az light, kiprobalhatod azt is.

2021. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Én ezt adom az enyémnek, tudom, ebben van szárnyas (kacsa), de azért merem ajánlani, mert az enyémnek is csirkeallergiája van és semmi baja nincsen tőle. Kb 3 hete eszi, imádja és szépen fogy tőle (persze mellé azért kell a napi mozgás is, valamint szigorúan ezt kapja csak, ahogy előttem is írták, semmi nasi).

[link]

2021. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem úgy volt, hogy barfot kezdtek?
2021. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1

A felezősről azt olvastam hogy ez nem annyira hatásos. Egyèbkènt kb. 300gt kap.

Nasit nem nagyon szokott kapni csak ha tanítom. Asztalról nem kap kaját mert kinti kutya.

A brit caret megnéztem van benne csirkezsír.

#2

Kb. Decemberben Wolf of Wilderness Elments kacsásat kapott, egy alkalom után ki jött az allergia. Ìgy ezt nem nagyon merem.

#3

A Barfról úgyérzem lemondok mert a betegségektől félek.

2021. márc. 9. 15:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Wolf of Wilderness Elements változatában nem csak kacsás van, ott a marhás, halas, bárányos, egyikben sincs semmi csirke.
2021. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a Wolf halas/bárányos/marhahúsos tápja?
2021. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó csak lightot keresek. De ha nem találok jót akkor maradnak ezek. Egyébként én szerintem nagyon jó táp a kutyánknak ízlett kb fél perc csak mert nem habzsolós
2021. márc. 11. 13:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Elég, ha csökkentett adagot adsz. 10-20%-kal kevesebb.
2021. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ha sikerült lefogyni mivel és mennyi idő alatt? Köszi!
2021. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia! Még benne vagyunk de szemmel láthatóak vékonyabb már. A tápnál egyelőre maradtunk már elég régóta én etetem (eddig anyukám etette) és mint kiderült eddig vagy 350-400g tápot kapott. Szóval most én etetem 250g tápot kap mellé sajt, uborka, joghurt, banán, alma, májkrém(ritkán) felváltva (pl: uborka, sajt, joghurt a táp mellé) ma fogom bevezetni a cukkinit. Uborkát sokszor kap mivel jó túlsúlyra de persze ha banánt almát vagy olyat kap ami mellé nagyon nem passzolna akkor természetesen nem. Illetve próbálok minnél több mindent bevezetni. A játék ideje lett még nagyon növelve, a séták sajnos nem. Jelenleg nem otthon lakunk (házfelújítás [padlófűtés,kerítés stb.]) így kicsit félek hogy felszed valamennyit mivel így nem tudok vele annyit lenni mert ő nem jött velünk. A súlyát nem tudom ha tudom lemérem. De előre szólok ez még nem a végleges súly. Illetve mikor visszamegyünk 99% hogy átváltjuk Wolf of Wilderness Elmentsre (Bárányos, Marhás, Halas)
2021. aug. 5. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!