Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb Light táp ami szárnyas...

Legjobb Light táp ami szárnyas mentes?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni olyan light tápot amiben semmilyen formában nincs szárnyas?

Kutyánkkal túlsúllyal küzdünk és úgy érzem itt az idő hogy tegyek is ellene.

A cél súly az 25-27kg most jelenleg 32kg, 29-én lesz 4 éves szuka labrador keverék (tehát nem a googlés ideális súly alapján kell számolni)

Amin szeretnénk változtatni azok ezek:

Táp

Séta

Játék

A séta és a játék időtartalmán és rendszerességén szeretnék növelni illetve a táp.

Mivel csirkeallergiája van így szárnyas mentes tápot keresek. Lehetőleg lightot. Most enjoyt eszik amiről tudom hogy rossz ezért is szeretnék váltani.



2021. márc. 9. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi, hogy válaszoltál! Hú azért március óta azt hittem már sikerült ledobni azt a plusz 5-7kg-t! Mi nemrégiben voltunk először egy állatorvosnál aki majd műteni fogja és azt az utasítást kaptuk, hogy egy hó alatt le kell adnia 5 kilót. Először 8-ról beszélt na mondom azért álljon meg a menet egy hó alatt, úgy hogy alig van némi feleslege, így mondta hogy jól van akkor 5! Szerintem is sok az időhöz viszonyítva, de persze mindent megteszek az ügy érdekében. Szerencsére pici korától megszerettettem a zöldségeket pont az előbb kapott egy falat cukkinit!:) A banánnal óvatosan az kalória bomba. További sok sikert Nektek is!
2021. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp mi azért nem értük még el a kitűzött súlyt mivel márciusban még nem igazán kezdtünk bele. Úgy igazán amikor már tényleg elegem lett és napi szinten nagyon ritkán kihagyás dal csak június-július körül kezdtem el ezért is nem sikerült még igazán. És mint mondtam most nem otthon lakunk így a fogyás is kicsit megállt mivel nem tudom annyit mozgatni mint eddig. Így amit tudok tenni az az hogy egy kicsivel kevesebb kaját adok neki (illetve valamennyit felvált a zöldség) és evés előtt egy kicsit lemozgatom. Szerintem amikor azt mondhatom hogy hullámvasút szerűen beindult a fogyás az akkor lesz amikor visszamentünk minden a helyen van és sikerül visszarázódni. Ha szeretnéd lemérhetem amikor visszamentünk illetve egy egy-két hónap után hogy mennyit sikerült leadnunk. De elég sok lement már a 32ből szemmel láthatólag is. Igen a banánról tudom azt ritkán is kap és akkor is keveset.

Sok sikert Nektek is ha lesznek fejlemények és van kedved kérlek írd meg!🙂

2021. aug. 10. 23:39
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszi!:) Nálunk hétfőn telik le a két hét, akkorra szokott állítólag beindulni a fogyás, akkor tervezem újra méretni. Én mondjuk már azonnal és napról napra láttam, hogy van eredmény, pedig még a light tápot meg sem rendeltem és így nem is biztos, hogy meg fogom. Állandóan csapongok, ott van a kosaramban vagy egy hete, ma is megnéztem újra az összetevőit, rendeljem-ne rendeljem... Amúgy is csak kiegészítőként kapná vagy egyfajta vésztartaléknak, mert úgy vagyok vele, hogy akkor vagyok nyugodt,ha külön főzök Neki. Csak tudod van amikor nem kapok olyan húst amit szeretnék "majd holnap jön", mondják a boltban. De a fagyasztóm se nagy, szóval vésztartalék táp már máskor is kapóra jött, de nem tudom még filózom de szerintem megrendelem...
2021. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Milyen fajta tápról van szó? Esetleg segíthetek a választásban ha szeretnéd.😄
2021. aug. 11. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!